Piłka nożna, III liga grupa 4 2018/19
Spartakus Daleszyce
- Miejsce
- 18
- Mecze
- 34
- Wygrane
- 5
- Zremisowane
- 8
- Przegrane
- 21
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 sierpnia 2018 Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce |
2 - 1 |
11 sierpnia 2018 Stal Kraśnik – Avia Świdnik |
2 - 0 |
11 sierpnia 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 1 |
11 sierpnia 2018 Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
11 sierpnia 2018 Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
11 sierpnia 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin |
1 - 1 |
11 sierpnia 2018 Wisła Puławy – Wisła Sandomierz |
1 - 0 |
11 sierpnia 2018 Czarni Połaniec – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 2 |
12 sierpnia 2018 Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim |
2 - 1 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 sierpnia 2018 Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ |
3 - 3 |
15 sierpnia 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
15 sierpnia 2018 Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów |
1 - 5 |
15 sierpnia 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
15 sierpnia 2018 Avia Świdnik – Motor Lublin |
0 - 1 |
15 sierpnia 2018 Soła Oświęcim – Stal Kraśnik |
3 - 0 |
15 sierpnia 2018 Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
15 sierpnia 2018 Podlesie Biała Podlaska – Hutnik Kraków |
1 - 4 |
15 sierpnia 2018 Wisła Puławy – Czarni Połaniec |
0 - 0 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 sierpnia 2018 Motor Lublin – Soła Oświęcim |
1 - 1 |
18 sierpnia 2018 Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
19 sierpnia 2018 Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
19 sierpnia 2018 Hutnik Kraków – Wisła Puławy |
0 - 1 |
19 sierpnia 2018 Sokół Sieniawa – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 1 |
19 sierpnia 2018 Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce |
5 - 0 |
19 sierpnia 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik |
0 - 1 |
19 sierpnia 2018 Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski |
5 - 0 |
19 sierpnia 2018 Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 sierpnia 2018 Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
25 sierpnia 2018 Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ |
2 - 2 |
25 sierpnia 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm |
3 - 1 |
25 sierpnia 2018 Soła Oświęcim – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 3 |
25 sierpnia 2018 Podlesie Biała Podlaska – Stal Kraśnik |
0 - 3 |
25 sierpnia 2018 Wisła Puławy – Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
26 sierpnia 2018 Spartakus Daleszyce – Motor Lublin |
1 - 3 |
26 sierpnia 2018 Czarni Połaniec – Hutnik Kraków |
0 - 1 |
5 września 2018 Avia Świdnik – Stal Rzeszów |
3 - 1 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 sierpnia 2018 Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
29 sierpnia 2018 Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec |
2 - 0 |
29 sierpnia 2018 Stal Kraśnik – Wisła Puławy |
2 - 4 |
29 sierpnia 2018 Motor Lublin – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 1 |
29 sierpnia 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce |
1 - 0 |
29 sierpnia 2018 Stal Rzeszów – Soła Oświęcim |
3 - 0 |
29 sierpnia 2018 Chełmianka Chełm – Avia Świdnik |
3 - 1 |
29 sierpnia 2018 Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
29 sierpnia 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 1 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 września 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
1 września 2018 Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ |
2 - 2 |
1 września 2018 Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
1 września 2018 Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
1 września 2018 Podlesie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 3 |
1 września 2018 Czarni Połaniec – Stal Kraśnik |
2 - 1 |
1 września 2018 Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
2 września 2018 Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 1 |
2 września 2018 Wisła Puławy – Motor Lublin |
0 - 0 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 września 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy |
2 - 2 |
8 września 2018 Stal Rzeszów – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 2 |
8 września 2018 Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 2 |
8 września 2018 Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce |
1 - 1 |
8 września 2018 Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim |
7 - 1 |
8 września 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik |
1 - 2 |
9 września 2018 Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz |
3 - 4 |
9 września 2018 Stal Kraśnik – Hutnik Kraków |
2 - 0 |
12 września 2018 Motor Lublin – Czarni Połaniec |
4 - 2 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 września 2018 Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 2 |
15 września 2018 Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
15 września 2018 Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
15 września 2018 Podlesie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm |
0 - 4 |
15 września 2018 Wisła Puławy – Stal Rzeszów |
0 - 2 |
15 września 2018 Czarni Połaniec – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 2 |
15 września 2018 Hutnik Kraków – Motor Lublin |
5 - 3 |
16 września 2018 Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 0 |
16 września 2018 Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik |
5 - 1 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
22 września 2018 Motor Lublin – Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
22 września 2018 Stal Rzeszów – Czarni Połaniec |
3 - 0 |
22 września 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce |
5 - 0 |
22 września 2018 Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim |
2 - 1 |
22 września 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik |
3 - 0 |
22 września 2018 Podhale Nowy Targ – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 0 |
23 września 2018 Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz |
3 - 0 |
23 września 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków |
0 - 1 |
23 września 2018 Chełmianka Chełm – Wisła Puławy |
1 - 0 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 września 2018 Wisła Sandomierz – Avia Świdnik |
0 - 3 |
29 września 2018 Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 2 |
29 września 2018 Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
29 września 2018 Podlesie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
29 września 2018 Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
29 września 2018 Hutnik Kraków – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
30 września 2018 Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
30 września 2018 Sokół Sieniawa – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 3 |
30 września 2018 Stal Kraśnik – Motor Lublin |
0 - 0 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 października 2018 Motor Lublin – Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
6 października 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik |
0 - 2 |
6 października 2018 Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
6 października 2018 Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec |
3 - 0 |
6 października 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy |
1 - 2 |
6 października 2018 Wiślanie Jaśkowice – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 2 |
6 października 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce |
2 - 1 |
7 października 2018 Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków |
1 - 2 |
7 października 2018 Avia Świdnik – Soła Oświęcim |
1 - 0 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 października 2018 Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik |
0 - 2 |
13 października 2018 Podlesie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 5 |
13 października 2018 Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
13 października 2018 Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
13 października 2018 Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
14 października 2018 Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim |
3 - 0 |
14 października 2018 Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 2 |
14 października 2018 Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm |
2 - 1 |
14 października 2018 Stal Kraśnik – Stal Rzeszów |
2 - 2 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 października 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz |
3 - 0 |
20 października 2018 Stal Rzeszów – Motor Lublin |
2 - 2 |
20 października 2018 Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik |
1 - 3 |
20 października 2018 Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
20 października 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków |
5 - 1 |
20 października 2018 Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec |
2 - 1 |
20 października 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy |
2 - 0 |
20 października 2018 Avia Świdnik – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 1 |
20 października 2018 Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce |
3 - 0 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 października 2018 Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce |
1 - 0 |
27 października 2018 Podlesie Biała Podlaska – Soła Oświęcim |
2 - 3 |
27 października 2018 Wisła Puławy – Avia Świdnik |
1 - 0 |
27 października 2018 Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 4 |
27 października 2018 Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
27 października 2018 Motor Lublin – Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
27 października 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów |
0 - 0 |
27 października 2018 Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice |
8 - 2 |
28 października 2018 Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 listopada 2018 Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz |
3 - 0 |
3 listopada 2018 Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 3 |
3 listopada 2018 Podhale Nowy Targ – Motor Lublin |
1 - 1 |
3 listopada 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik |
1 - 1 |
3 listopada 2018 Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
3 listopada 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków |
0 - 0 |
3 listopada 2018 Avia Świdnik – Czarni Połaniec |
1 - 1 |
3 listopada 2018 Soła Oświęcim – Wisła Puławy |
0 - 1 |
3 listopada 2018 Spartakus Daleszyce – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 1 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 listopada 2018 Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce |
1 - 0 |
10 listopada 2018 Czarni Połaniec – Soła Oświęcim |
2 - 1 |
10 listopada 2018 Hutnik Kraków – Avia Świdnik |
1 - 0 |
10 listopada 2018 Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
10 listopada 2018 Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 1 |
10 listopada 2018 Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
10 listopada 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ |
2 - 3 |
10 listopada 2018 Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
11 listopada 2018 Wisła Sandomierz – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 1 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 listopada 2018 Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
17 listopada 2018 Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
17 listopada 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 3 |
17 listopada 2018 Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin |
1 - 1 |
17 listopada 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik |
3 - 2 |
17 listopada 2018 Avia Świdnik – Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
17 listopada 2018 Soła Oświęcim – Hutnik Kraków |
1 - 4 |
17 listopada 2018 Podlesie Biała Podlaska – Wisła Puławy |
0 - 1 |
18 listopada 2018 Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec |
2 - 1 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 marca 2019 Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 0 |
9 marca 2019 Podlesie Biała Podlaska – Czarni Połaniec |
3 - 1 |
9 marca 2019 Soła Oświęcim – Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
9 marca 2019 Avia Świdnik – Stal Kraśnik |
0 - 0 |
9 marca 2019 Wiślanie Jaśkowice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
9 marca 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów |
0 - 1 |
9 marca 2019 Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
10 marca 2019 Wisła Sandomierz – Wisła Puławy |
1 - 1 |
10 marca 2019 Spartakus Daleszyce – Hutnik Kraków |
0 - 1 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 marca 2019 Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz |
4 - 0 |
16 marca 2019 Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 2 |
16 marca 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 0 |
16 marca 2019 Motor Lublin – Avia Świdnik |
1 - 0 |
16 marca 2019 Hutnik Kraków – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 2 |
16 marca 2019 Czarni Połaniec – Wisła Puławy |
2 - 3 |
17 marca 2019 Stal Rzeszów – Wiślanie Jaśkowice |
4 - 0 |
17 marca 2019 Stal Kraśnik – Soła Oświęcim |
1 - 0 |
17 marca 2019 Sokół Sieniawa – Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 marca 2019 Wisła Puławy – Hutnik Kraków |
2 - 0 |
23 marca 2019 Podlesie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
23 marca 2019 Spartakus Daleszyce – Stal Kraśnik |
0 - 0 |
23 marca 2019 Soła Oświęcim – Motor Lublin |
0 - 1 |
23 marca 2019 Avia Świdnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 2 |
23 marca 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów |
0 - 5 |
23 marca 2019 Wiślanie Jaśkowice – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
23 marca 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
24 marca 2019 Wisła Sandomierz – Czarni Połaniec |
2 - 1 |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 marca 2019 Podhale Nowy Targ – Wiślanie Jaśkowice |
3 - 2 |
30 marca 2019 Stal Rzeszów – Avia Świdnik |
3 - 1 |
30 marca 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim |
2 - 1 |
30 marca 2019 Motor Lublin – Spartakus Daleszyce |
3 - 1 |
30 marca 2019 Hutnik Kraków – Czarni Połaniec |
4 - 0 |
31 marca 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz |
0 - 0 |
31 marca 2019 Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 0 |
31 marca 2019 Stal Kraśnik – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 1 |
31 marca 2019 Sokół Sieniawa – Wisła Puławy |
2 - 0 |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 kwietnia 2019 Czarni Połaniec – Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
6 kwietnia 2019 Wisła Puławy – Stal Kraśnik |
2 - 2 |
6 kwietnia 2019 Podlesie Biała Podlaska – Motor Lublin |
1 - 3 |
6 kwietnia 2019 Spartakus Daleszyce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 1 |
6 kwietnia 2019 Soła Oświęcim – Stal Rzeszów |
2 - 1 |
6 kwietnia 2019 Avia Świdnik – Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
6 kwietnia 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
6 kwietnia 2019 Wiślanie Jaśkowice – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
7 kwietnia 2019 Wisła Sandomierz – Hutnik Kraków |
0 - 3 |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 kwietnia 2019 Wiślanie Jaśkowice – Wisła Sandomierz |
5 - 2 |
10 kwietnia 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
10 kwietnia 2019 Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik |
2 - 1 |
10 kwietnia 2019 Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim |
1 - 1 |
10 kwietnia 2019 Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce |
5 - 2 |
10 kwietnia 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 2 |
10 kwietnia 2019 Motor Lublin – Wisła Puławy |
3 - 1 |
10 kwietnia 2019 Stal Kraśnik – Czarni Połaniec |
0 - 0 |
10 kwietnia 2019 Sokół Sieniawa – Hutnik Kraków |
2 - 1 |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 kwietnia 2019 Hutnik Kraków – Stal Kraśnik |
1 - 1 |
13 kwietnia 2019 Czarni Połaniec – Motor Lublin |
0 - 1 |
13 kwietnia 2019 Podlesie Biała Podlaska – Stal Rzeszów |
0 - 7 |
13 kwietnia 2019 Spartakus Daleszyce – Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
13 kwietnia 2019 Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
13 kwietnia 2019 Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 2 |
13 kwietnia 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 1 |
14 kwietnia 2019 Wisła Sandomierz – Sokół Sieniawa |
0 - 2 |
14 kwietnia 2019 Wisła Puławy – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 kwietnia 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
20 kwietnia 2019 Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik |
1 - 1 |
20 kwietnia 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim |
0 - 1 |
20 kwietnia 2019 Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce |
2 - 1 |
20 kwietnia 2019 Chełmianka Chełm – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 1 |
20 kwietnia 2019 Stal Rzeszów – Wisła Puławy |
3 - 0 |
20 kwietnia 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Czarni Połaniec |
1 - 0 |
20 kwietnia 2019 Motor Lublin – Hutnik Kraków |
2 - 0 |
20 kwietnia 2019 Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 kwietnia 2019 Wisła Sandomierz – Stal Kraśnik |
3 - 1 |
27 kwietnia 2019 Hutnik Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
27 kwietnia 2019 Czarni Połaniec – Stal Rzeszów |
1 - 2 |
27 kwietnia 2019 Wisła Puławy – Chełmianka Chełm |
3 - 0 |
27 kwietnia 2019 Podlesie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ |
0 - 3 |
27 kwietnia 2019 Spartakus Daleszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 4 |
27 kwietnia 2019 Soła Oświęcim – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
27 kwietnia 2019 Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
28 kwietnia 2019 Sokół Sieniawa – Motor Lublin |
1 - 0 |
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 maja 2019 Avia Świdnik – Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
1 maja 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim |
2 - 4 |
1 maja 2019 Wiślanie Jaśkowice – Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
1 maja 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 3 |
1 maja 2019 Podhale Nowy Targ – Wisła Puławy |
2 - 0 |
1 maja 2019 Chełmianka Chełm – Czarni Połaniec |
4 - 1 |
1 maja 2019 Stal Rzeszów – Hutnik Kraków |
2 - 0 |
1 maja 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
1 maja 2019 Motor Lublin – Stal Kraśnik |
3 - 0 |
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 maja 2019 Podlesie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice |
3 - 0 |
4 maja 2019 Czarni Połaniec – Podhale Nowy Targ |
0 - 3 |
4 maja 2019 Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 0 |
4 maja 2019 Soła Oświęcim – Avia Świdnik |
2 - 1 |
5 maja 2019 Wisła Sandomierz – Motor Lublin |
2 - 0 |
5 maja 2019 Stal Kraśnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
5 maja 2019 Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów |
1 - 3 |
5 maja 2019 Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm |
2 - 1 |
5 maja 2019 Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 0 |
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 maja 2019 Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
8 maja 2019 Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce |
3 - 2 |
8 maja 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 0 |
8 maja 2019 Wiślanie Jaśkowice – Wisła Puławy |
0 - 1 |
8 maja 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni Połaniec |
1 - 3 |
8 maja 2019 Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków |
3 - 0 |
8 maja 2019 Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
8 maja 2019 Stal Rzeszów – Stal Kraśnik |
3 - 1 |
8 maja 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin |
1 - 2 |
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 maja 2019 Motor Lublin – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
11 maja 2019 Sokół Sieniawa – Podhale Nowy Targ |
2 - 0 |
11 maja 2019 Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
11 maja 2019 Czarni Połaniec – Wiślanie Jaśkowice |
3 - 2 |
11 maja 2019 Podlesie Biała Podlaska – Avia Świdnik |
0 - 2 |
11 maja 2019 Spartakus Daleszyce – Soła Oświęcim |
2 - 2 |
12 maja 2019 Wisła Sandomierz – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
12 maja 2019 Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
12 maja 2019 Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
31 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 maja 2019 Soła Oświęcim – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 2 |
18 maja 2019 Avia Świdnik – Wisła Puławy |
2 - 2 |
18 maja 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Czarni Połaniec |
0 - 0 |
18 maja 2019 Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik |
1 - 0 |
18 maja 2019 Chełmianka Chełm – Motor Lublin |
1 - 3 |
18 maja 2019 Stal Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 2 |
19 maja 2019 Spartakus Daleszyce – Wisła Puławy |
2 - 2 |
19 maja 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
21 maja 2019 Wiślanie Jaśkowice – Hutnik Kraków |
-:- |
32 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 maja 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
24 maja 2019 Hutnik Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 2 |
25 maja 2019 Wisła Sandomierz – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
25 maja 2019 Motor Lublin – Podhale Nowy Targ |
3 - 2 |
25 maja 2019 Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 0 |
25 maja 2019 Podlesie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce |
2 - 1 |
26 maja 2019 Wisła Puławy – Soła Oświęcim |
0 - 0 |
28 maja 2019 Czarni Połaniec – Avia Świdnik |
1 - 3 |
5 czerwca 2019 Sokół Sieniawa – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
33 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 czerwca 2019 Podlesie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz |
5 - 2 |
1 czerwca 2019 Soła Oświęcim – Czarni Połaniec |
2 - 0 |
1 czerwca 2019 Avia Świdnik – Hutnik Kraków |
1 - 1 |
1 czerwca 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa |
0 - 3 |
1 czerwca 2019 Wiślanie Jaśkowice – Stal Kraśnik |
3 - 1 |
1 czerwca 2019 Podhale Nowy Targ – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
1 czerwca 2019 Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów |
0 - 4 |
2 czerwca 2019 Spartakus Daleszyce – Wisła Puławy |
1 - 2 |
2 czerwca 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin |
2 - 1 |
34 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 czerwca 2019 Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
8 czerwca 2019 Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
8 czerwca 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 0 |
8 czerwca 2019 Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice |
4 - 3 |
8 czerwca 2019 Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 3 |
8 czerwca 2019 Sokół Sieniawa – Avia Świdnik |
1 - 1 |
8 czerwca 2019 Hutnik Kraków – Soła Oświęcim |
1 - 1 |
8 czerwca 2019 Czarni Połaniec – Spartakus Daleszyce |
4 - 2 |
8 czerwca 2019 Wisła Puławy – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 0 |