Piłka nożna, III liga grupa 4 2019/20
Podlesie Biała Podlaska
- Miejsce
- 18
- Mecze
- 19
- Wygrane
- 1
- Zremisowane
- 5
- Przegrane
- 13
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 sierpnia 2019 Wisła Puławy – Jutrzenka Giebłutów |
3 - 0 |
10 sierpnia 2019 Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 2 |
10 sierpnia 2019 Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ |
0 - 0 |
10 sierpnia 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik |
3 - 1 |
11 sierpnia 2019 Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
11 sierpnia 2019 Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
11 sierpnia 2019 Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
11 sierpnia 2019 Stal Kraśnik – Motor Lublin |
2 - 1 |
11 września 2019 Korona II Kielce – Podlesie Biała Podlaska |
6 - 2 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 sierpnia 2019 Chełmianka Chełm – Motor Lublin |
1 - 1 |
15 sierpnia 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik |
2 - 1 |
15 sierpnia 2019 Avia Świdnik – Hetman Zamość |
1 - 0 |
15 sierpnia 2019 Podhale Nowy Targ – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
15 sierpnia 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
15 sierpnia 2019 Podlesie Biała Podlaska – Hutnik Kraków |
0 - 2 |
15 sierpnia 2019 Wisła Sandomierz – Korona II Kielce |
1 - 2 |
15 sierpnia 2019 Jutrzenka Giebłutów – Siarka Tarnobrzeg |
1 - 4 |
15 sierpnia 2019 Sokół Sieniawa – Wisła Puławy |
1 - 0 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 sierpnia 2019 Wisła Puławy – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
18 sierpnia 2019 Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
18 sierpnia 2019 Korona II Kielce – Jutrzenka Giebłutów |
2 - 0 |
18 sierpnia 2019 Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz |
3 - 3 |
18 sierpnia 2019 Wisłoka Dębica – Podlesie Biała Podlaska |
4 - 1 |
18 sierpnia 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
18 sierpnia 2019 Hetman Zamość – Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
18 sierpnia 2019 Stal Kraśnik – Avia Świdnik |
5 - 0 |
18 sierpnia 2019 Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 sierpnia 2019 Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 0 |
24 sierpnia 2019 Avia Świdnik – Motor Lublin |
1 - 1 |
24 sierpnia 2019 Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik |
1 - 2 |
24 sierpnia 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość |
1 - 2 |
24 sierpnia 2019 Podlesie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 1 |
24 sierpnia 2019 Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
24 sierpnia 2019 Jutrzenka Giebłutów – Hutnik Kraków |
0 - 1 |
24 sierpnia 2019 Sokół Sieniawa – Korona II Kielce |
1 - 1 |
24 sierpnia 2019 Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 sierpnia 2019 Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm |
4 - 1 |
28 sierpnia 2019 Korona II Kielce – Wisła Puławy |
0 - 1 |
28 sierpnia 2019 Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
28 sierpnia 2019 Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebłutów |
0 - 2 |
28 sierpnia 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz |
0 - 2 |
28 sierpnia 2019 Hetman Zamość – Podlesie Biała Podlaska |
4 - 0 |
28 sierpnia 2019 Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 2 |
28 sierpnia 2019 Motor Lublin – Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
28 sierpnia 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik |
2 - 1 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 sierpnia 2019 Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
31 sierpnia 2019 Podlesie Biała Podlaska – Stal Kraśnik |
1 - 5 |
31 sierpnia 2019 Jutrzenka Giebłutów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 3 |
31 sierpnia 2019 Wisła Puławy – Hutnik Kraków |
3 - 2 |
31 sierpnia 2019 Siarka Tarnobrzeg – Korona II Kielce |
1 - 2 |
1 września 2019 Chełmianka Chełm – Avia Świdnik |
2 - 2 |
1 września 2019 Wisła Sandomierz – Hetman Zamość |
3 - 3 |
1 września 2019 Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
1 września 2019 Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
5 września 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
7 września 2019 Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
7 września 2019 Wisłoka Dębica – Wisła Puławy |
4 - 2 |
7 września 2019 Hetman Zamość – Jutrzenka Giebłutów |
2 - 0 |
7 września 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
7 września 2019 Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ |
1 - 0 |
8 września 2019 Korona II Kielce – Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
8 września 2019 Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
25 września 2019 Motor Lublin – Podlesie Biała Podlaska |
4 - 1 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 września 2019 Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
14 września 2019 Jutrzenka Giebłutów – Stal Kraśnik |
1 - 1 |
14 września 2019 Wisła Puławy – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
14 września 2019 Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
15 września 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik |
0 - 1 |
15 września 2019 Wisła Sandomierz – Motor Lublin |
0 - 2 |
15 września 2019 Sokół Sieniawa – Hetman Zamość |
2 - 1 |
15 września 2019 Korona II Kielce – Hutnik Kraków |
5 - 1 |
16 października 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 1 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 września 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg |
0 - 0 |
20 września 2019 Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 2 |
21 września 2019 Wisłoka Dębica – Korona II Kielce |
1 - 1 |
21 września 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
21 września 2019 Avia Świdnik – Podlesie Biała Podlaska |
4 - 2 |
21 września 2019 Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków |
2 - 3 |
21 września 2019 Hetman Zamość – Wisła Puławy |
1 - 1 |
21 września 2019 Jutrzenka Giebłutów – Motor Lublin |
1 - 0 |
22 września 2019 Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 września 2019 Podlesie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ |
2 - 2 |
28 września 2019 Jutrzenka Giebłutów – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
28 września 2019 Wisła Puławy – Stal Kraśnik |
0 - 1 |
28 września 2019 Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość |
2 - 0 |
28 września 2019 Korona II Kielce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
29 września 2019 Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 4 |
29 września 2019 Wisła Sandomierz – Avia Świdnik |
0 - 2 |
29 września 2019 Sokół Sieniawa – Motor Lublin |
0 - 0 |
29 września 2019 Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
5 października 2019 Avia Świdnik – Jutrzenka Giebłutów |
1 - 1 |
5 października 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 2 |
5 października 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków |
2 - 2 |
5 października 2019 Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz |
1 - 0 |
5 października 2019 Motor Lublin – Wisła Puławy |
4 - 1 |
5 października 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa |
0 - 2 |
6 października 2019 Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg |
0 - 0 |
6 października 2019 Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm |
3 - 0 |
6 października 2019 Hetman Zamość – Korona II Kielce |
2 - 3 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 października 2019 Chełmianka Chełm – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 2 |
12 października 2019 Jutrzenka Giebłutów – Podhale Nowy Targ |
0 - 0 |
12 października 2019 Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
12 października 2019 Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin |
1 - 2 |
12 października 2019 Hutnik Kraków – Hetman Zamość |
2 - 0 |
12 października 2019 Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
12 października 2019 Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
13 października 2019 Sokół Sieniawa – Avia Świdnik |
2 - 2 |
13 października 2019 Korona II Kielce – Stal Kraśnik |
0 - 2 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 października 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm |
3 - 0 |
19 października 2019 Hetman Zamość – Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
19 października 2019 Motor Lublin – Korona II Kielce |
4 - 4 |
19 października 2019 Avia Świdnik – Wisła Puławy |
0 - 1 |
19 października 2019 Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
19 października 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebłutów |
4 - 3 |
19 października 2019 Podlesie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz |
0 - 6 |
20 października 2019 Stal Kraśnik – Hutnik Kraków |
2 - 3 |
20 października 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 października 2019 Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
26 października 2019 Jutrzenka Giebłutów – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 0 |
26 października 2019 Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ |
0 - 3 |
26 października 2019 Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik |
2 - 2 |
26 października 2019 Korona II Kielce – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
26 października 2019 Hutnik Kraków – Motor Lublin |
1 - 0 |
26 października 2019 Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik |
1 - 0 |
26 października 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość |
0 - 0 |
27 października 2019 Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 2 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 listopada 2019 Hetman Zamość – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
2 listopada 2019 Motor Lublin – Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
2 listopada 2019 Avia Świdnik – Korona II Kielce |
2 - 1 |
2 listopada 2019 Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg |
5 - 1 |
2 listopada 2019 Podlesie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
2 listopada 2019 Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
3 listopada 2019 Stal Kraśnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
3 listopada 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków |
1 - 2 |
3 listopada 2019 Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebłutów |
1 - 0 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 listopada 2019 Wisła Puławy – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 0 |
9 listopada 2019 Siarka Tarnobrzeg – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 3 |
9 listopada 2019 Korona II Kielce – Podhale Nowy Targ |
4 - 3 |
9 listopada 2019 Hutnik Kraków – Avia Świdnik |
3 - 3 |
9 listopada 2019 Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 0 |
9 listopada 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin |
0 - 1 |
10 listopada 2019 Chełmianka Chełm – Jutrzenka Giebłutów |
0 - 1 |
10 listopada 2019 Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz |
0 - 0 |
10 listopada 2019 Hetman Zamość – Stal Kraśnik |
1 - 1 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 listopada 2019 Motor Lublin – Hetman Zamość |
4 - 1 |
16 listopada 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
16 listopada 2019 Avia Świdnik – Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
16 listopada 2019 Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków |
1 - 2 |
16 listopada 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Korona II Kielce |
2 - 0 |
16 listopada 2019 Podlesie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
16 listopada 2019 Jutrzenka Giebłutów – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
17 listopada 2019 Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
17 listopada 2019 Wisła Sandomierz – Wisła Puławy |
0 - 1 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 listopada 2019 Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
23 listopada 2019 Jutrzenka Giebłutów – Wisła Puławy |
0 - 3 |
23 listopada 2019 Wisła Sandomierz – Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
23 listopada 2019 Podlesie Biała Podlaska – Korona II Kielce |
0 - 2 |
23 listopada 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków |
0 - 0 |
23 listopada 2019 Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica |
2 - 1 |
23 listopada 2019 Avia Świdnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
23 listopada 2019 Orlęta Radzyń Podlaski – Hetman Zamość |
1 - 2 |
23 listopada 2019 Motor Lublin – Stal Kraśnik |
2 - 1 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 marca 2020 Motor Lublin – Chełmianka Chełm |
7 - 0 |
7 marca 2020 Hetman Zamość – Avia Świdnik |
0 - 0 |
7 marca 2020 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ |
2 - 3 |
7 marca 2020 Wisłoka Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
7 marca 2020 Hutnik Kraków – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 1 |
7 marca 2020 Siarka Tarnobrzeg – Jutrzenka Giebłutów |
3 - 1 |
7 marca 2020 Wisła Puławy – Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
8 marca 2020 Korona II Kielce – Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
8 marca 2020 Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 3 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
31 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
32 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
33 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
34 kolejka
Mecz | Wynik |
---|