Siatkówka, PlusLiga 2018/19
Chemik Bydgoszcz
- Miejsce
- 11
- Mecze
- 24
- Wygrane
- 7
- Zremisowane
- 0
- Przegrane
- 17
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 października 2018 Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel |
0 - 3 |
12 października 2018 Onico Warszawa – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
13 października 2018 MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
1 - 3 |
13 października 2018 Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 2 |
14 października 2018 GKS Katowice – AZS Olsztyn |
3 - 1 |
15 października 2018 Chemik Bydgoszcz – Skra Bełchatów |
3 - 2 |
Pauza |
---|
Trefl Gdańsk |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 października 2018 Cuprum Lubin – Chemik Bydgoszcz |
1 - 3 |
17 października 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Onico Warszawa |
1 - 3 |
17 października 2018 Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel |
2 - 3 |
17 października 2018 AZS Olsztyn – Czarni Radom |
0 - 3 |
17 października 2018 Trefl Gdańsk – GKS Katowice |
3 - 2 |
17 października 2018 Skra Bełchatów – MKS Będzin |
3 - 1 |
Pauza |
---|
ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 października 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
20 października 2018 Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk |
3 - 2 |
20 października 2018 AZS Olsztyn – MKS Będzin |
3 - 0 |
21 października 2018 Cuprum Lubin – Czarni Radom |
0 - 3 |
21 października 2018 Onico Warszawa – Warta Zawiercie |
3 - 1 |
22 października 2018 Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Jastrzębski Węgiel |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 października 2018 Czarni Radom – Onico Warszawa |
3 - 0 |
26 października 2018 GKS Katowice – Cuprum Lubin |
0 - 3 |
27 października 2018 Skra Bełchatów – AZS Olsztyn |
0 - 3 |
27 października 2018 Chemik Bydgoszcz – Warta Zawiercie |
0 - 3 |
28 października 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Trefl Gdańsk |
3 - 0 |
29 października 2018 MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel |
2 - 3 |
Pauza |
---|
Asseco Resovia Rzeszów |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 listopada 2018 AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
1 - 3 |
3 listopada 2018 Jastrzębski Węgiel – Skra Bełchatów |
3 - 1 |
3 listopada 2018 Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin |
0 - 3 |
4 listopada 2018 Trefl Gdańsk – Chemik Bydgoszcz |
3 - 1 |
4 listopada 2018 Warta Zawiercie – Czarni Radom |
0 - 3 |
4 grudnia 2018 Onico Warszawa – GKS Katowice |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Cuprum Lubin |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 października 2018 Trefl Gdańsk – AZS Olsztyn |
3 - 2 |
7 listopada 2018 Warta Zawiercie – GKS Katowice |
3 - 1 |
7 listopada 2018 Chemik Bydgoszcz – Czarni Radom |
1 - 3 |
7 listopada 2018 MKS Będzin – Cuprum Lubin |
1 - 3 |
7 listopada 2018 Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 1 |
7 listopada 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Onico Warszawa |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 listopada 2018 AZS Olsztyn – Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
10 listopada 2018 Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk |
3 - 0 |
10 listopada 2018 Cuprum Lubin – Skra Bełchatów |
0 - 3 |
11 listopada 2018 Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
2 - 3 |
12 listopada 2018 MKS Będzin – Onico Warszawa |
1 - 3 |
12 listopada 2018 Czarni Radom – GKS Katowice |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Warta Zawiercie |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 listopada 2018 Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
16 listopada 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
17 listopada 2018 Chemik Bydgoszcz – GKS Katowice |
3 - 1 |
17 listopada 2018 Skra Bełchatów – Onico Warszawa |
3 - 0 |
18 listopada 2018 AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel |
1 - 3 |
19 listopada 2018 MKS Będzin – Warta Zawiercie |
2 - 3 |
Pauza |
---|
Czarni Radom |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 listopada 2018 Asseco Resovia Rzeszów – AZS Olsztyn |
2 - 3 |
23 listopada 2018 Czarni Radom – MKS Będzin |
3 - 0 |
24 listopada 2018 Warta Zawiercie – Skra Bełchatów |
3 - 1 |
25 listopada 2018 Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
26 listopada 2018 Jastrzębski Węgiel – Chemik Bydgoszcz |
0 - 3 |
27 listopada 2018 Onico Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
1 - 3 |
Pauza |
---|
GKS Katowice |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 grudnia 2018 Skra Bełchatów – Czarni Radom |
3 - 1 |
8 grudnia 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Warta Zawiercie |
3 - 1 |
8 grudnia 2018 Trefl Gdańsk – Onico Warszawa |
1 - 3 |
8 grudnia 2018 AZS Olsztyn – Cuprum Lubin |
2 - 3 |
8 grudnia 2018 Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 1 |
10 grudnia 2018 MKS Będzin – GKS Katowice |
2 - 3 |
Pauza |
---|
Chemik Bydgoszcz |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 grudnia 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Chemik Bydgoszcz |
3 - 2 |
12 grudnia 2018 Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel |
2 - 3 |
12 grudnia 2018 Onico Warszawa – AZS Olsztyn |
3 - 1 |
12 grudnia 2018 Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk |
3 - 2 |
12 grudnia 2018 Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
0 - 3 |
12 grudnia 2018 GKS Katowice – Skra Bełchatów |
3 - 0 |
Pauza |
---|
MKS Będzin |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 grudnia 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – GKS Katowice |
3 - 1 |
15 grudnia 2018 AZS Olsztyn – Warta Zawiercie |
2 - 3 |
15 grudnia 2018 Jastrzębski Węgiel – Onico Warszawa |
2 - 3 |
16 grudnia 2018 Trefl Gdańsk – Czarni Radom |
0 - 3 |
16 grudnia 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
17 grudnia 2018 Chemik Bydgoszcz – MKS Będzin |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Skra Bełchatów |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 grudnia 2018 Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
21 grudnia 2018 Chemik Bydgoszcz – Onico Warszawa |
1 - 3 |
21 grudnia 2018 Warta Zawiercie – Cuprum Lubin |
3 - 1 |
22 grudnia 2018 Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice |
3 - 0 |
22 grudnia 2018 MKS Będzin – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
22 grudnia 2018 Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
1 - 3 |
Pauza |
---|
AZS Olsztyn |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 listopada 2018 Cuprum Lubin – Onico Warszawa |
1 - 3 |
30 listopada 2018 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – MKS Będzin |
3 - 0 |
28 grudnia 2018 Skra Bełchatów – Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
28 grudnia 2018 AZS Olsztyn – GKS Katowice |
1 - 3 |
29 grudnia 2018 Jastrzębski Węgiel – Czarni Radom |
3 - 0 |
2 lutego 2019 Asseco Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Trefl Gdańsk |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 stycznia 2019 GKS Katowice – Trefl Gdańsk |
3 - 1 |
11 stycznia 2019 MKS Będzin – Skra Bełchatów |
0 - 3 |
12 stycznia 2019 Onico Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
12 stycznia 2019 Czarni Radom – AZS Olsztyn |
3 - 2 |
13 stycznia 2019 Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin |
2 - 3 |
14 stycznia 2019 Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie |
3 - 1 |
Pauza |
---|
ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 stycznia 2019 Czarni Radom – Cuprum Lubin |
3 - 1 |
19 stycznia 2019 Chemik Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
0 - 3 |
19 stycznia 2019 Warta Zawiercie – Onico Warszawa |
3 - 1 |
20 stycznia 2019 GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
21 stycznia 2019 MKS Będzin – AZS Olsztyn |
0 - 3 |
11 marca 2019 Trefl Gdańsk – Skra Bełchatów |
2 - 3 |
Pauza |
---|
Jastrzębski Węgiel |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 stycznia 2019 Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz |
3 - 1 |
1 lutego 2019 Cuprum Lubin – GKS Katowice |
3 - 1 |
2 lutego 2019 Onico Warszawa – Czarni Radom |
3 - 0 |
2 lutego 2019 AZS Olsztyn – Skra Bełchatów |
3 - 1 |
3 lutego 2019 Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin |
3 - 0 |
5 marca 2019 Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Asseco Resovia Rzeszów |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 lutego 2019 Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
5 lutego 2019 MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
6 lutego 2019 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – AZS Olsztyn |
3 - 1 |
6 lutego 2019 Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel |
1 - 3 |
6 lutego 2019 GKS Katowice – Onico Warszawa |
1 - 3 |
7 lutego 2019 Czarni Radom – Warta Zawiercie |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Cuprum Lubin |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 stycznia 2019 GKS Katowice – Warta Zawiercie |
3 - 0 |
9 lutego 2019 Cuprum Lubin – MKS Będzin |
3 - 0 |
9 lutego 2019 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
0 - 3 |
10 lutego 2019 Asseco Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów |
3 - 1 |
10 lutego 2019 AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk |
2 - 3 |
11 lutego 2019 Czarni Radom – Chemik Bydgoszcz |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Onico Warszawa |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 lutego 2019 Onico Warszawa – MKS Będzin |
3 - 0 |
15 lutego 2019 Chemik Bydgoszcz – AZS Olsztyn |
3 - 1 |
16 lutego 2019 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Asseco Resovia Rzeszów |
0 - 3 |
16 lutego 2019 GKS Katowice – Czarni Radom |
3 - 0 |
17 lutego 2019 Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel |
1 - 3 |
17 lutego 2019 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Warta Zawiercie |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 lutego 2019 GKS Katowice – Chemik Bydgoszcz |
3 - 1 |
20 lutego 2019 Warta Zawiercie – MKS Będzin |
3 - 1 |
20 lutego 2019 Onico Warszawa – Skra Bełchatów |
2 - 3 |
20 lutego 2019 Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
0 - 3 |
20 lutego 2019 Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk |
3 - 1 |
20 lutego 2019 Jastrzębski Węgiel – AZS Olsztyn |
2 - 3 |
Pauza |
---|
Czarni Radom |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 lutego 2019 Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
23 lutego 2019 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Onico Warszawa |
1 - 3 |
24 lutego 2019 AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
24 lutego 2019 Skra Bełchatów – Warta Zawiercie |
3 - 2 |
25 lutego 2019 Chemik Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel |
0 - 3 |
25 lutego 2019 MKS Będzin – Czarni Radom |
1 - 3 |
Pauza |
---|
GKS Katowice |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 marca 2019 GKS Katowice – MKS Będzin |
3 - 2 |
2 marca 2019 Czarni Radom – Skra Bełchatów |
2 - 3 |
2 marca 2019 Onico Warszawa – Trefl Gdańsk |
3 - 0 |
2 marca 2019 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
3 marca 2019 Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
1 - 3 |
3 marca 2019 Cuprum Lubin – AZS Olsztyn |
1 - 3 |
Pauza |
---|
Chemik Bydgoszcz |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 marca 2019 Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
7 marca 2019 Trefl Gdańsk – Warta Zawiercie |
1 - 3 |
7 marca 2019 Skra Bełchatów – GKS Katowice |
3 - 1 |
8 marca 2019 AZS Olsztyn – Onico Warszawa |
1 - 3 |
10 marca 2019 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Czarni Radom |
3 - 1 |
11 marca 2019 Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
Pauza |
---|
MKS Będzin |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 marca 2019 MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz |
1 - 3 |
15 marca 2019 Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
16 marca 2019 GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn Koźle |
1 - 3 |
16 marca 2019 Czarni Radom – Trefl Gdańsk |
3 - 0 |
17 marca 2019 Warta Zawiercie – AZS Olsztyn |
3 - 0 |
17 marca 2019 Onico Warszawa – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Skra Bełchatów |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 marca 2019 Asseco Resovia Rzeszów – Czarni Radom |
3 - 1 |
19 marca 2019 GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel |
1 - 3 |
20 marca 2019 Onico Warszawa – Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
23 marca 2019 Cuprum Lubin – Warta Zawiercie |
0 - 3 |
23 marca 2019 Trefl Gdańsk – MKS Będzin |
2 - 3 |
24 marca 2019 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Skra Bełchatów |
-:- |
Pauza |
---|
AZS Olsztyn |