Piłkarskie sparingi – zima 2021

Terminy piłkarskich gier kontrolnych podkarpackich drużyn – ZIMA 2021 (styczeń, luty, marzec 2021)

 

STYCZEŃ 2021

 

16.01.2021

Korona Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg

17.01.2021

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów– KSP Kielce

22.01.2021

Stal Łańcut – Resovia II Rzeszów

23.01.2021

Głogovia Głogów Młp. – Korona Rzeszów

Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica

Strug Tyczyn – Olchovia Olchowa

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów – UJ Kraków

24.01.2021

Karpaty Krosno – Orkan Szczyrzyc

26.01.2021

Sandecja Nowy Sącz – Sokół Sieniawa, godzina 13 

 27.01.2021

Strug Tyczyn –  Resovia II Rzeszów

30.01.2021

10.30 Partyzant Targowiska – Nafta Jedlicze

Izolator Boguchwała – Czarni Połaniec

Głogovia Głogów Młp – Orzeł Przeworsk

Korona Rzeszów –  JKS Jarosław

Błękitni Ropczyce – Tarnovia Tarnów

Wisłok Wiśniowa – Glinik Gorlice

Strug Tyczyn – Przełom Besko

Stal Łańcut – Heiro Rzeszów

Włókniarz Rakszawa – Unia Nowa Sarzyna

Sawa Sonina – Sokół Kamień

Start Rymanów – Legion Pilzno

MKS Kańczuga – Grom Różaniec

Sokół Krzywa – Świlczanka Świlcza 

Płomień Morawsko – KS Zaczernie

30.01.2021

Zamczysko Odrzykoń – Cisy Jabłonica Polska

31.01.2021

Transdźwig Stale – Alit Ożarów

Sokół Sokołów Młp – Styrobud Trzeboś

Karpaty Krosno – Start Pruchnik

Francesco Jelna – Azalia Brzoza Królewska

Orzeł Faliszówka – Dwór Kombornia, godzina 13

LUTY 2021

02.02.2021

Korona Rzeszów – Sokół Sieniawa

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów – Prądniczanka Kraków

04.02.2021

Stal II Stalowa Wola – Stal Gorzyce

06.02.2021

Korona Rzeszów – Start Rymanów

Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna

Głogovia Głogów Młp – Błękitni Ropczyce

JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk

Ekoball Stal Sanok – Sokół Sieniawa

Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów

Wisłok Wiśniowa – Tarnovia Tarnów

Lechia Sędziszów Młp. – Radomyślanka Radomyśl Wielki

Strug Tyczyn – Przełom Besko

Stal Łańcut – Grom Różaniec

Włókniarz Rakszawa – Pogoń Lubaczów

Sawa Sonina – Czarni Jasło

MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl

Płomień Morawsko – Jedność Niechobrz

MKS Radymno – Arłamów Ustrzyki Dolne

Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl

Brzozovia Brzozów – Dynovia Dynów 

Unia Nowa Sarzyna – LKS Skołoszów

Sokół Kamień – Tanew Wólka Tanewska

Transdźwig Stale – Zryw Zbigniewice

Sokół Sokołów Młp – KS Przybyszówka

Karpaty Krosno – Unia Tarnów

Zamczysko Odrzykoń – OKS Markewicza Krosno

Beskid Posada Górna – Cisy Jabłonica Polska

07.02.2021

Partyzant Targowiska – Wisłok Sieniawa, godzina 10.30

Nafta Jedlicze – Podhalanin Biecz, godzina 15.30

Stal II Stalowa Wola – Olimpia Pysznica

Strug Tyczyn – LKS Trzebownisko

Słowianin Grębów – LKS Ździary

Sokół Krzywa – Paszczyniak Paszczyna 

Orzeł Faliszówka – LKS Lubatowa

Francesco Jelna – Piast Nowa Wieś

Mrowlanka Mrowla – Jedność Hucisko, godzina 11

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów  – Respekt Myślenice

 09.02.2021

Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa

10.02.2021

Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko

Czarni Jasło – Przełom Besko

Start Rymanów – Stal Sanok

Sokół Sokołów Młp – ŁKS Łowisko

Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska

12.02.2021

Unia Nowa Sarzyna – KS Radomyślanka

Sokół Sokolniki – San Rozwadów, godzina 19

13.02.2021

Głogovia Głogów Młp – Stal II Mielec

Lechia Sędziszów Młp. – Stal Rzeszów U19

Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa

Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska

Piast Tuczempy – Włókniarz Rakszawa

JKS Jarosław – Start Pruchnik

Ekoball Stal Sanok – Cosmos Nowotaniec

Błękitni Ropczyce – Stal Łańcut

Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl

Igloopol Dębica – Wolania Wola Rzędzińska

Stal II Stalowa Wola – LKS Ździary

Transdźwig Stale – OKS Wielowieś

Sawa Sonina – Start Rymanów

Sokół Nisko – Alit Ożarów

Czarni Jasło – Tarnovia Tarnów

MKS Kańczuga – KS Stobierna

Płomień Morawsko – LKS Skołoszów

Granica Stubno – Sanoczanka Święte

Brzozovia Brzozów – Sanbud Długie 

Sokół Kamień – Stal Gorzyce 

Sokół Krzywa – Błękitni Siedlanka

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów – Tarnovia Tarnów 

Sokół Sokołów Młp – Smoczanka Mielec

Karpaty Krosno – Glinik Gorlice

Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Połaniec

Francesco Jelna – Błękit Żołynia

 14.02.2021

Strug Tyczyn – LKS Wola Dalsza

Słowianin Grębów – Olimpia Pysznica

Ostoja Kołaczyce – LKS Kobylanka

Orzeł Faliszówka – Haczovia Haczów, godzina 13

Nafta Jedlicze – Wisłok Krościenko Wyżne, godzina 16 

Partyzant Targowiska – Cisy Jabłonica Polska, godzina 16.30 

17.02.2021

Głogovia Głogów Młp – Resovia II Rzeszów

Piast Tuczempy – LKS Skołoszów

Sokół Nisko – Wisła Sandomierz

Strug Tyczyn – Stal Mielec U19 

Płomień Morawsko – Fenix Leszno

20.02.2021

Partyzant Targowiska – Start Rymanów, godzina 14 

Głogovia Głogów Młp – Unia Tarnów

Izolator Boguchwała – Stal II Mielec

JKS Jarosław – Polonia Przemyśl

Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk

Stal II Stalowa Wola – Sokół Kamień

Ekoball Stal Sanok – Legion Pilzno

Błękitni Ropczyce – KS Zaczernie

Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa

Lechia Sędziszów Młp. – Resovia Rzeszów U19

Sokół Nisko – Janowianka Janów Lubelski

Czarni Jasło – Przełęcz Dukla

Strug Tyczyn – Karpaty Krosno

Stal Łańcut – MKS Radymno

Włókniarz Rakszawa – Start Pruchnik

Sawa Sonina – Transdźwig Stale

MKS Kańczuga – Jedność Niechobrz

Płomień Morawsko – Błażowianka Błażowa

MKS Radymno – Grom Różaniec

Nafta Jedlicze – Sobniów Jasło

Granica Stubno – LKS Skołoszów

Brzozovia Brzozów – Pogórze Bachórz 

Unia Nowa Sarzyna – Sokół Kolbuszowa Dolna 

Sokół Kamień – Stal II Stalowa Wola 

Stal Gorzyce – Olimpia Pysznica 

Sokół Krzywa – Huragan Przedbórz 

Sokół Sokołów Młp – Galicja Chmielnik

Karpaty Krosno – Strug Tyczyn

Francesco Jelna – Sparta Jeżowe

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów – ROW Rybnik 

 21.02.2021

Korona Rzeszów – Resovia II Rzeszów

Słowianin Grębów – Sokół Sokolniki

Ostoja Kołaczyce – Podhalanin Biecz

Beskid Posada Górna – LKS Izdebki

Mrowlanka Mrowla – Plon Klęczany, godzina 11

23.02.2021

Sokół Nisko – Czarni Połaniec

24.02.2021

Izolator Boguchwała – Resovia II Rzeszów

Karpaty Krosno – Limanovia Limanowa

Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec

Partyzant Targowiska – Zamczysko Odrzykoń, godzina 18.30

Sokół Sokolniki – Słowianin Grębów, godzina 20.30

26.02.2021

JKS Jarosław – Włókniarz Rakszawa

27.02.2021

Partyzant Targowiska – Przełom Besko, godzina 9 

Korona Rzeszów – Ekoball Stal Sanok

Głogovia Głogów Młp – Czarni Połaniec

Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl

Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk

JKS Jarosław – KS Wiązownica

Błękitni Ropczyce – Arłamów Ustrzyki Dolne

Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna

Wisłok Wiśniowa – Stal Rzeszów (U19)

Lechia Sędziszów Młp. – Czarni Trześń

Sokół Nisko – Resovia II Rzeszów

Czarni Jasło – Cosmos Nowotaniec

Strug Tyczyn – Pogoń Leżajsk

Stal Łańcut – LKS Wola Dalsza

Sawa Sonina – KS Stobierna 

Start Rymanów – Stal II Rzeszów

MKS Kańczuga – Janowianka Janów Lubelski

Płomień Morawsko – Granica Stubno 

Nafta Jedlicze – Brzozovia Brzozów

Sokół Kamień – Błękit Żołynia 

Transdźwig Stale – Pogoń Staszów

Stal Gorzyce – Słowianin Grębów 

Ostoja Kołaczyce – Huragan Zarzecze

Sokół Sokołów Młp – Podlasianka Kamień Podlesie

Karpaty Krosno – Poprad Muszyna

Francesco Jelna – Sokół Hucisko

Zamczysko Odrzykoń – Wisłok Strzyżów

Victoria Ocieka – Sokół Krzywa

Mecz kobiet, Resovia Rzeszów – ROW Rybnik 

28.02.2021

Unia Nowa Sarzyna – Victoria Czermin 

Słowianin Grębów – Stal Gorzyce

Orzeł Faliszówka – Orzeł Bieździedza, godzina 13

Sokół Sokolniki – Olimpia Pysznica , godzina 13

 

MARZEC 2021

02.03.2021

Strug Tyczyn – Leśna Wólka Podleśna

03.03.2021

Partyzant Targowiska – Strumyk Malawa, godzina 18 

Głogovia Głogów Młp – Jedność Niechobrz

Piast Tuczempy – Igros Krasnobród

Wisłok Wiśniowa – Przełęcz Dukla

Sokół Nisko – Stal Gorzyce

Sokół Kamień – Pogoń Leżajsk 

Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała

Francesco Jelna – Orzeł Wólka Niedźwiedzka

06.03.2021

Korona Rzeszów – Błażowianka Błażowa

Izolator Boguchwała – Unia Tarnów

Piast Tuczempy – Santos Piwoda

Partyzant Targowiska – Glinik Gorlice

JKS Jarosław – LKS Skołoszów

Stal II Stalowa Wola – LKS Ździary

Ekoball Stal Sanok – Czarni Jasło

Błękitni Ropczyce – Resovia II Rzeszów

Orzeł Przeworsk – MKS Radymno

Igloopol Dębica – Stal Rzeszów U19

Wisłok Wiśniowa – Wisłok Strzyżów

Lechia Sędziszów Młp. – Cosmos Nowotaniec

Sokół Nisko – Stal II Mielec

Stal Łańcut – Unia Nowa Sarzyna

Włókniarz Rakszawa – Polonia Przemyśl

Sawa Sonina – San Gorzyce

MKS Kańczuga – Arłamów Ustrzyki Dolne

Płomień Morawsko – Start Pruchnik

Nafta Jedlicze – Beskid Posada Górna 

Granica Stubno – Fort Sicher Jaksmanice

Brzozovia Brzozów – WIKI Sanok

Transdźwig Stale – OKS Opatów

Stal Gorzyce – Smoczanka Mielec 

Sokół Sokołów Młp – Herkules Trzebiska

Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna

Francesco Jelna – Grodziszczanka Grodzisko Dolne

07.03.2021

Strug Tyczyn – LKS Jasionka

Słowianin Grębów – Siarka II Tarnobrzeg

Orzeł Faliszówka – Orzeł Lubla, godzina 13
10.03.2021

Partyzant Targowiska – Przełęcz Dukla

13.03.2021

Partyzant Targowiska – Wiki Sanok, godzina 11 

Korona Rzeszów – Czarni Jasło

Izolator Boguchwała – Stal Łańcut

JKS Jarosław – Ekoball Stal Sanok

Błękitni Ropczyce – Unia Tarnów

Orzeł Przeworsk – Arłamów Ustrzyki Dolne

Igloopol Dębica – Legion Pilzno

Sokół Nisko – Sokół Kamień

Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna

Start Pruchnik – MKS Radymno

MKS Kańczuga – Strug Tyczyn

Płomień Morawsko – Cresovia Krzeczowice

MKS Radymno – Pogoń Leżajsk

Brzozovia Brzozów – Karpaty Krosno (juniorzy) 

Brzozovia Brzozów – Dwór Kombornia 

Stal Gorzyce – Siarka II Tarnobrzeg

Karpaty Krosno – Cosmos Nowotaniec

Francesco Jelna – Victoria Giedlarowa

14.03.2021

Słowianin Grębów – Junior Zakrzów

16.03.2021

Lechia Sędziszów Młp. – Sokół Kolbuszowa Dolna

20.03.2021

Głogovia Głogów Młp – Stal Rzeszów

Korona Rzeszów – Lechia Sędziszów Młp.

Piast Tuczempy – Ekoball Stal Sanok

Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa

Igloopol Dębica – Czarni Jasło

Sokół Nisko – LZS Ździary

Brzozovia Brzozów – LKS Zarszyn 

Sokół Kamień – Resovia II Rzeszów 

Sokół Krzywa – Baszta Zawada 

Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń

21.03.2021

Mrowlanka Mrowla – Orzeł Wysoka Łańcucka, godzina 12

Plan sparingowych gier piłkarzy (kolejne mecze, dni i godziny zawodów) jest aktualizowany!