Grał w klubie Ameryki Południowej. Portugalii. Zmienił Stal na Podhale

Opublikowano: 27-07-2025

Zespół popularnych "Górali, czyli Podhala Nowy Targ, zasilił z letnim czasem 2025 roku, Cesar Pen. Zawodnik ten był futbolistą klubu z województwa, podkarpackiego, rzeszowskiego.. To były futbolista Stali Rzeszów

Brazylijczyk Cesar Peeria po dwu sezonach gier w ekipie Batclic 1 Ligi,  drużynie Stali Rzeszów, będzie nowym zawodnikiem klubu z historycznej stolicy Podhala. Stal Rzeszów była jego drugim podkarpackim teamem!

Cesar Peeria  nim trafił do ekipy, “Żurawi”, reprezentował zespoły z Kolumbii i Portugalii.

Komentarze

Komentarze