Łukasz Gerstenstein rozstaje się ze Stalą Mielec

Opublikowano: 03-06-2024

Z piłkarską ekipą ekstraklasowej PGE FKS Stali Mielec, rozstaje się z czerwcem 2024 roku, Łukasz Gerstenstein, który do drużyny znad Wisłoki był wypożyczony. Wraca do zespołu, z którego trafił do teamu Kamila Kieresia.

20-letni defensor Łukasz Gerstenstein po sezonie 2023/24 znów będzie futbolistą ekstraklasowego Śląska Wrocław, z którym zawarł umowę do czerwca 2027 roku.
 
 Łukasz nie zdecydował się na zawarcie kontraktu z naszym klubem i powraca do drużyny z Wrocławia. Łukasz Gerstenstein dołączył do Biało-Niebieskiej drużyny 30 czerwca 2023 roku na zasadzie wypożyczenia z zespołu Śląska i wystąpił w 25 spotkaniach. Na swoim koncie zapisał dwie bramki oraz dwie asysty. Łukasz dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze – informuje klubowy  serwis PGE FKS Stali Mielec, którą reprezentował w 25 pojedynkach strzelając 2 gole.
 
Łukasz Gerstenstein prócz drużyn z Wrocławia i Mielca był także zawodnikiem Chojnika Jelenia Góra, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki.
 
Foto: PGE FKS Stal Mielec 

Komentarze

Komentarze