Piłkarze PGE FKS Stali Mielec sezon 2022/23 PKO BP Ekstraklasy zaczną z mistrzem kraju – zestaw gier
W inauguracyjnej serii gier sezonu 2022/23 PKO BP Ekstraklasy piłkarze PGE FKS Stali Mielec zmierzą się z teamem, mistrza kraju, zespołem Lecha Poznań. Kolejka ta planowana jest na weekend 15-18 lipca 2022.
Start rozgrywek najwyższego krajowego piłkarskiego szczebla ligowego 2022/23 to 15 lipca 2022, kiedy to team trenera Adama Majewskiego zmierzy się w gościach z mistrzem kraju, teamem popularnego “Kolejorza” ze stolicy Wielkopolski.
Pionierski pojedynek w Mielcu, drużyna prezesa Jacka Klimka, zagra z zespołem z Mazowsza, Radomiakiem Radom. Wszystkie kolejki zaplanowano na terminy weekendowe (piątek – poniedziałek).
Runda jesienna PKO BP Ekstraklasy potrwa do 13 listopada 2022 roku. Ekstraklasowa piłkarska wiosna 2023 to czas 27 stycznia – 27 maja.
1 kolejka – 16 lipca 2022 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Legia Warszawa
Lech Poznań – PGE FKS Stal Mielec
Górnik Zabrze – Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
2 kolejka – 23 lipca 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Korona Kielce
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Lech Poznań
PGE FKS Stal Mielec – Radomiak Radom
Warta Poznań – Wisła Płock
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
3 kolejka – 30 lipca 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Legia Warszawa
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Lech Poznań – Wisła Płock
Miedź Legnica – Warta Poznań
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Raków Częstochowa – PGE FKS Stal Mielec
Widzew Łódź – Lechia Gdańsk
4 kolejka – 6 sierpnia 2022 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
PGE FKS Stal Mielec – Cracovia Kraków
Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Wisła Płock – Miedź Legnica
Śląsk Wrocław – Widzew Łódź
5 kolejka – 13 sierpnia 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Piast Gliwice
Korona Kielce – Warta Poznań
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Miedź Legnica – KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – PGE FKS Stal Mielec
Pogoń Szczecin – Wisła Płock
Radomiak Radom – Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – Legia Warszawa
6 kolejka – 20 sierpnia 2022 (sobota)
Piast Gliwice – PGE FKS Stal Mielec
Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin – Radomiak Radom
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Warta Poznań – Widzew Łódź
Wisła Płock – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków
7 kolejka – 27 sierpnia 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Warta Poznań
Lech Poznań – Piast Gliwice
Miedź Legnica – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Radomiak Radom – Korona Kielce
PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Wisła Płock
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
8 kolejka – 3 września 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Widzew Łódź
Lechia Gdańsk – Warta Poznań
Legia Warszawa – Radomiak Radom
PGE FKS Stal Mielec – Śląsk Wrocław
Wisła Płock – Górnik Zabrze
9 kolejka – 10 września 2022 (sobota)
Jagiellonia Białystok – PGE FKS Stal Mielec
Miedź Legnica – Korona Kielce
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Radomiak Radom – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
10 kolejka – 17 września 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
PGE FKS Stal Mielec – Widzew Łódź
Warta Poznań – Lech Poznań
11 kolejka – 1 października 2022 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Lech Poznań – Legia Warszawa
Miedź Legnica – PGE FKS Stal Mielec
Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Radomiak Radom – Cracovia Kraków
Widzew Łódź – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Warta Poznań
12 kolejka – 8 października 2022 (sobota)
Cracovia – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Lech Poznań – Radomiak Radom
Legia Warszawa – Warta Poznań
Raków Częstochowa – Miedź Legnica
PGE FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
13 kolejka – 15 października 2022 (sobota)
Korona Kielce – PGE FKS Stal Mielec
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Miedź Legnica – Cracovia
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Legia Warszawa
14 kolejka – 22 października 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Lech Poznań
Piast Gliwice – Radomiak Radom
KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa – Korona Kielce
PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock
Warta Poznań – Górnik Zabrze
Widzew Łódź – Miedź Legnica
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
15 kolejka – 29 października 2022 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków
Korona Kielce – Piast Gliwice
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk – PGE FKS Stal Mielec
Miedź Legnica – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Warta Poznań
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
16 kolejka – 5 listopada 2022 (sobota)
Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Warta Poznań
Lech Poznań – Korona Kielce
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Miedź Legnica – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Raków Częstochowa – Wisła Płock
PGE FKS Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Radomiak Radom
17 kolejka – 12 listopada 2022 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Korona Kielce – Widzew Łódź
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Radomiak Radom – Pogoń Szczecin
Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec
Wisła Płock – Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
18 kolejka – 28 stycznia 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Legia Warszawa – Korona Kielce
Miedź Legnica Radomiak Radom
PGE FKS Stal Mielec – Lech Poznań
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
19 kolejka – 4 lutego 2023 (sobota)
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Korona Kielce – Cracovia Kraków
Lech Poznań – Miedź Legnica
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Radomiak Radom – PGE FKS Stal Mielec
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Warta Poznań
20 kolejka – 11 lutego 2023 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Widzew Łódź
Legia Warszawa – Cracovia Kraków
Górnik Zabrze – Radomiak Radom
PGE FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa
Warta Poznań – Miedź Legnica
Wisła Płock – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
21 kolejka – 18 lutego 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – PGE FKS Stal Mielec
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Wisła Płock
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Widzew Łódź – Śląsk Wrocław
22 kolejka – 25 lutego 2023 (sobota)
Piast Gliwice – Cracovia Kraków
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
KGHM Zagłębie Lubin – Miedź Legnica
Lechia Gdańsk – Radomiak Radom
Legia Warszawa – Widzew Łódź
PGE FKS Stal Mielec – Górnik Zabrze
Warta Poznań – Korona Kielce
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
23 kolejka – 4 marca 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Wisła Płock
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – KGHM Zagłębie Lubin
PGE FKS Stal Mielec – Piast Gliwice
Widzew Łódź – Warta Poznań
24 kolejka – 11 marca 2023 (sobota)
Piast Gliwice – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Radomiak Radom
Lechia Gdańsk – Miedź Legnica
Legia Warszawa – PGE FKS Stal Mielec
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Cracovia
Wisła Płock – Widzew Łódź
25 kolejka – 18 marca 2023 (sobota)
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Radomiak Radom – Legia Warszawa
Raków Częstochowa – Cracovia Kraków
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
Widzew Łódź – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – PGE FKS Stal Mielec
26 kolejka – 1 kwietnia 2023 (sobota)
Cracovia – Widzew Łódź
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań
Korona Kielce – Miedź Legnica
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
PGE FKS Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Radomiak Radom
27 kolejka – 8 kwietnia 2023 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Warta Poznań
Miedź Legnica – Legia Warszawa
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Cracovia
Radomiak Radom – Raków Częstochowa
Widzew Łódź – PGE FKS Stal Mielec
Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
28 kolejka – 15 kwietnia 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – Radomiak Radom
Piast Gliwice – Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Widzew Łódź
PGE FKS Stal Mielec – Miedź Legnica
Warta Poznań – Śląsk Wrocław
29 kolejka – 22 kwietnia 2023 (sobota)
Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków
Miedź Legnica – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – PGE FKS Stal Mielec
Radomiak Radom – Lech Poznań
Warta Poznań – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Piast Gliwice
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
30 kolejka – 29 kwietnia 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – Miedź Legnica
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
KGHM Zagłębie Lubin – Widzew Łódź
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
PGE FKS Stal Mielec – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom
31 kolejka – 6 maja 2023 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Cracovia Kraków
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Widzew Łódź
Górnik Zabrze – Warta Poznań
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Radomiak Radom – Piast Gliwice
Wisła Płock – PGE FKS Stal Mielec
32 kolejka – 13 maja 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – KGHM Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Korona Kielce
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Lech Poznań
PGE FKS Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Warta Poznań – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Wisła Płock
34 kolejka – 20 maja 2023 (sobota)
Jagiellonia Białystok – Cracovia Kraków
KGHM Zagłębie Lubin – PGE FKS Stal Mielec
Korona Kielce – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Warta Poznań – Piast Gliwice
Wisła Płock – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica
34 kolejka – 27 maja 2023 (sobota)
Cracovia Kraków – Wisła Płock
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Miedź Legnica – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin
PGE FKS Stal Mielec – Warta Poznań
Widzew Łódź – Korona Kielce