Stal Rzeszów zaczyna sezon 2021/22 na pięć goli

Opublikowano: 31-07-2021

Piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów od efektownej wygranej z Garbarnią Kraków rozpoczęli ligowy sezon 2021/22. Team trenera Daniela Myśliwca "rozbił" zespół z Małopolski strzelając mu 5 goli,

Po słabszym początku meczu, w kolejnych minutach gra rzeszowskiej ekipy stawała się coraz solidniejsza, co w efekcie dało pewną i okazałą wygraną.

– W pierwszej połowie do strzelenia pierwszej bramki było trochę niepewności. Był to pierwszy mecz ligowy, a my też nie trenujemy i nie gramy razem zbyt długo. Myślę, że pierwsza bramka spowodowała, że poczuliśmy się swobodniej i dlatego druga połowa wyglądała tak, jak wyglądała. Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej – powiedział gracz ofensywy, Anderja Prokić, który powrócił do Stali Rzeszów po latach spędzonych w klubach z Bełchatowa, Katowic, Mielca.

Najbliższy mecz: Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Rzeszów. Termin 7 sierpnia 2021.

1 kolejka eWinner 2 Ligi 2021/22 (31.7.2021), Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 5-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Prokić (38) , 2-0 Małecki (49), 3-0 Michalik (68), 3-1 samobójcza, 4-1 Danielewicz (88), 5-1 Poczobut (89).

Stal: Kaczorowski – Marczuk (79′ Maciejewski), Góra, Głowacki, Poczobut, Danielewicz, Wolski (76′ Olejarka), Michalik (84′ Sławek), Małecki, Oleksy, Prokić (84′ Snopczyński). Trener: Daniel Myśliwiec.

Garbarnia: Frątczak – Warczak (67′ Surma), Banach, Bartków (63′ Laskoś), Marszalik, Słomka (67′ Purcha), Duda, Klec, Szywacz, Morys ,Feliks. Trener: Maciej Musiał.

Sędziował: Leszek Lewandowski z Zabrza.

Żółte kartki: Małecki, Prokić.

Widzów: 1297.