Województwo Podkarpacie nadal partnerem PGE FKS Stal Mielec

Opublikowano: 27-07-2021

Województwo Podkarpackie, tak jak w minionych latach, tak i 2021 roku promuje się w czasie gier drużynowych z udziałem najlepszych zespołów z Podkarpacia. Promocja jest na meczach piłkarzy PGE FKS Stali Mielec.


To drugi sezon w ekstraklasie. Myślę, że doświadczenia zdobyte w poprzednim i bardzo trudnym sezonie, będą bezcenne podczas obecnych rozgrywek. Mocno trzymamy kciuki od pierwszego meczu – powiedział marszałek województwa podkarpackiego, Władysław Ortyl.


– Województwo Podkarpackie jest dla nas bardzo ważnym partnerem. Wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego to nie tylko dodatkowe środki dla pierwszego zespołu, ale również wsparcie dla naszej klubowej akademii, w której grają i rozwijają się nasi młodzi zawodnicy. Być może to właśnie oni w przyszłości będą stanowić o sile naszej drużyny. Dziękuję panu marszałkowi Władysławowi Ortylowi za doskonałą współpracę i mogę tylko obiecać, że nasza drużyna zrobi wszystko, co w jej mocy, by jak najlepiej promować Województwo Podkarpackie na ogólnopolskiej arenie zmagań piłkarskich – stwierdził Jacek Klimek, prezes FKS Stal Mielec S.A.


Wartość kampanii informacyjno – promocyjnej Województwa Podkarpackiego podczas meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w piłce nożnej to kwota 140 tysięcy złotych.

Foto: stalmielec.com

Komentarze

Komentarze