Wojciech Pelczar i Katarzyna Albrycht zwycięzcy jubileuszowego biegu w Radomyślu Wielkim

Opublikowano: 24-07-2021

Wojciech Pelczar i Katarzyna Albrycht byli najlepsi w jubileuszowym 40 Biegu Jacka Kozioła w Radomyślu Wielkim. Na mecie sklasyfikowano 113 zawodników i zawodniczek. Cykliczne zawody rozegrano 24 lipca 2021.

Memoriałowe zawody ku pamięci sportowego działacza Jacka Kozioła, wygrał Wojciech Pelczar, z Dobieszyna (GUKLA Bratkowice korzeniowski.pl) w czasie 33 minuty i 7 sekund.

Za nim na linię mety dotarli, Mariusz Turczyn z Majdanu Królewskiego (Zmitek Team Nowa Dęba), który był na 2 miejscu, i Piotr Kobylarz z Rzeszowa (Rzeszowskie Gazele i Gepardy), zajmujący 3 lokatę.

W stawce kobiet najlepsza, raz kolejny w zawodach w powiecie mieleckim, była Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego z czasem, 37 minut i 50 sekund. W klasyfikacji generalnej zajęła 13 pozycję.

Na podium rywalizacji pań stanęły też, 2 Dagmar Paul (USA, Montcalir DQTC) i 3 Sylwia Wiatr z Łęgu Tarnowskiego.

Zawody rozgrywane były w ramach Dni Radomyśla Wielkiego 2021. Ich organizatorami byli Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, Gmina Radomyśl Wielki i Studio Wizualne Damian Gąsiewski.