Biegowa zadyszka w Dynowie raz siódmy. Katarzyna Albrycht wygrała raz czwarty

Opublikowano: 19-07-2021

Kolejna edycję biegowych zawodów "Dynowskiej Zadyszki" rozegrano 17 lipca 2021. Była to już 7 edycja cyklicznych zawodów odbywających się w powiecie rzeszowskim.

W zmaganiach w Dynowie sklasyfikowanych zostało 269 biegaczy i biegaczek. Dystans 10 kilometrów najszybciej pokonał (37 minut, 47 sekund) Wojciech Pelczar z Dobieszyna, reprezentujący GUKLA Bratkowice korzeniowski.pl.

Na 2 miejscu był Bartosz Ceberak z Rzeszowa (35.23), a 3 pozycję zajął Maciej Kiper (35.50) z Jarosławia, Jarosławski Biegacz.

W gronie pań wygrała Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego (42.04) przed Moniką Fundanicz z Ustrzyk Dolnych (42.39), i trzecią na mecie Agnieszka Gaweł-Myczko z Przemyśla (46.13).

Zwyciężczyni rywalizacji płci pięknej uplasowała się na 20 pozycji w klasyfikacji generalnej. Był to już czwarty tryumf Katarzyny Albrycht w zawodach na malowniczych trasach Dynowa.