Kamil Kościółek na koniec lutego 2021 wygrywa prestiżowy turniej zapaśniczy w Kijowie

Opublikowano: 01-03-2021

W rozegranym w ostatni weekend lutego 2021, silnie obsadzonym turnieju zapaśniczym w stolicy Ukrainy, Kijowie najlepszy był wolniak Stali Rzeszów, Kamil Kościółek. Wygrał w wadze superciężkiej.

Siłacz Stali Rzeszów, Kamil Kościółek w elitarnych zawodach zapaśniczych stylu wolnego na Ukrainie odniósł kolejny sukces. Zwyciężył pewnie zdobywając w turnieju 45 punktów, przy stracie ich zaledwie 5.

W drodze na najwyższy stopień podium zmagań w największym mieście Ukrainy, zawodnik klubu ze stolicy Podkarpacia, zwyciężył utytułowanych reprezentantów Turcji, Azerbejdżanu, Mołdawii, Rosji, medalistów mistrzostw kontynentu, globu.

Krążek zdobyty przez atletę Stali Rzeszów, był jednym z trzech medali wywalczonych przez reprezentację Polski na matach w ukraińskich zawodów.