15 zwycięstwo Asseco Resovii 2020/21

Opublikowano: 09-02-2021
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

15 raz ligowo wygrali siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pokonując Aluron CMC Warta Zawiercie, w zaległym meczu 20 serii gier PlusLigi 2020/21. Team ze Śląska w trwającym sezonie pokonali drugi raz.

Asseco Resovia Rzeszów, tak jak w pierwszym meczu PlusLigi sezonu 2020/21, również w rewanżowym pojedynku w gościach ograła w trzech setach Aluron CMC Warta Zawiercie.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy bardzo dobrze go rozpoczęli i prowadzili 10-6. “Pasy” z czasem zaprezentowały dobrą zagrywkę i skuteczny atak co dało wygraną w pierwszym secie.

Emocji i wyrównanej gry nie brakowało w drugiej i trzeciej odsłonie. Zwycięzcy w tych starciach byli mający inicjatywę Rzeszowianie, i to oni radowali się z meczowego tryumfu.

MVP spotkania został rozgrywający Rzeszowian, Fabian Drzyzga, a najskuteczniejszym zawodnikiem meczu atakujący gości Karol Butryn, zdobywca 20 punktów.

Wyniki i tabela PlusLigi  sezonu 2020/21 TUTAJ!

Mecz zaległy z 20 kolejki PlusLigi 2020/21 (9.1.2021), Aluron CMC Warta Zawiercie – Asseco Resovia 0-3 (22-25, 19-25, 20-25)

Aluron CMC Warta: Cavanna, Niemiec, Flavio, Halaba, Muagututia, Malinowski, Żurek (libero) oraz Bociek, Gjorgiev, Orczyk. Trener: Igor Kolaković.

Asseco Resovia: Drzyzga, Cebulj, Tammemaa, Jendryk, Butryn, Szerszeń, Potera (libero) oraz Mariański (libero), Krulicki, Hain. Trener: Alberto Giuliani.

Sędziowali: Zbigniew Wolski i Agnieszka Michlic.