7R Stolaro Stal Rzeszów = nowa nazwa klubu rzeszowskich żużlowców

Opublikowano: 19-01-2021

Drużyna Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego zmienia nazwę w sezonie 2021. W drugoligowych zmaganiach, jak innych zawodach Polskiego Związku Motorowego wystąpi jako 7R Stolaro Stal Rzeszów.

Nazwa naszej drużyny jest konsekwencją aktywności marketingowej naszego klubu i podpisania umów sponsorskich z firmami 7R S.A. i Stolaro.pl o wspieraniu przez nie działalności sportowej naszego klubu w tym roku, w tym wejściu w nazwę naszej drużyny. Z satysfakcją pragniemy również poinformować, że zgodę na używanie w nazwie naszej drużyny nazwy Stal wyraził Zarząd ZKS Stal Rzeszów. Reaktywując w 2019 roku żużel w Rzeszowie podkreślaliśmy, że chcemy kontynuować tradycje żużlowe w naszym mieście, które zbudowali swoimi wielkimi sukcesami na torach krajowych i zagranicznych reprezentanci Stali. Na mocy podpisanego z ZKS Stal porozumienia zostało to także formalnie uregulowane – czytamy w serwisie internetowym rztz.pl.

Reklama

Sponsor strategicznym drugoligowej ekipy żużlowej ze stolicy Podkarpacia to firma 7R S.A., która jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Działa od 2009 roku. Jest firmą w 100% o polskim kapitale.

Foto: www.rztz.pl

Komentarze

Komentarze