Terminarz piłkarskiej IV ligi podkarpackiej – wiosna 2021

Opublikowano: 14-12-2020
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rozgrywek IV ligi podkarpackiej w rundzie wiosennej sezonu 2021. Zespoły rywalizować będą podzielone dwu w grupach.

Na czwartoligowych arenach piłkarskich wiosną 2021 zespoły walczyć będą podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową

Grupa mistrzowska, licząca 8 drużyn grać będzie o awans do III ligi, do której promocję uzyska zwycięski zespół. Grupa spadkowa, z udziałem 14 teamów rywalizować będzie o uniknięcie degradacji do klas okręgowych. Spadnie 6 drużyn.

W grupie mistrzowskiej region Rzeszowszczyzny reprezentuje 5 drużyn – Igloopol Dębica, Watkem Korona Rzeszów, Wisłok Wiśniowa, Głogovia Głogów Młp. Izolator Boguchwała. 

W grupie spadkowej jest 6 naszych teamów – Błękitni Ropczyce, Legion Pilzno, Lechia Sędziszów Młp., SMS Resovia II Rzeszów, Sokół Kolbuszowa Dolna, Stal II Mielec. 

Inauguracja rundy wiosennej 2021 wojewódzkiej ligi piłkarzy planowana jest na weekend 27, 28 marca 2021. Zakończenie sezonu to 19, 20 czerwca 2021.

Reklama

Terminarz grupy mistrzowskiej: 

1 kolejka – 27/28 marca 2021

Igloopol Dębica – Watkem Korona Rzeszów, Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa, Głogovia Głogów Młp.  – Karpaty Krosno, JKS Jarosław – Izolator Boguchwała

2 kolejka – 3 kwietnia 2021

Watkem Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała, Karpaty Krosno – JKS Jarosław, Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Młp., Igloopol Dębica – Piast Tuczempy

3 kolejka – 10/11 kwietnia 2021

Piast Tuczempy – Watkem Korona Rzeszów, Głogovia Głogów Młp. – Igloopol Dębica, JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa, Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno

4 kolejka – 17/18 kwietnia 2021

Watkem Korona Rzeszów – Karpaty Krosno, Wisłok Wiśniowa – Izolator BoguchwałaIgloopol Dębica – JKS Jarosław, Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Młp. 

5 kolejka – 24/25 kwietnia 2021 

Głogovia Głogów Młp. – Watkem Korona Rzeszów, JKS Jarosław – Piast Tuczempy, Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica, Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa

6 kolejka – 1/2 maja 2021 

Watkem Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa, Igloopol Dębica – Karpaty Krosno, Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała, Głogovia Głogów Młp. – JKS Jarosław

7 kolejka – 8/9 maja 2021

JKS Jarosław – Watkem Korona Rzeszów, Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Młp., Karpaty Krosno – Piast Tuczempy, Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica

8 kolejka – 15/16 maja 2021
 
Watkem Korona Rzeszów – Igloopol Dębica, Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy, Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Młp., Izolator Boguchwała – JKS Jarosław

9 kolejka – 22/23 maja 2021

Izolator Boguchwała – Watkem Korona Rzeszów, JKS Jarosław – Karpaty Krosno, Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Wiśniowa, Piast Tuczempy – Igloopol Dębica

10 kolejka – 29/30 maja 2021 

Watkem Korona Rzeszów – Piast Tuczempy, Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp., Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław, Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała

11 kolejka – 5/6 czerwca 2021 

Karpaty Krosno – Watkem Korona Rzeszów, Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa, JKS Jarosław – Igloopol Dębica, Głogovia Głogów Młp.  – Piast Tuczempy

12 kolejka – 9 czerwca 2021 

Watkem Korona Rzeszów – Głogovia Głogów Młp., Piast Tuczempy – JKS Jarosław, Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała, Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno

13 kolejka – 12/13 czerwca 2021

Wisłok Wiśniowa – Watkem Korona Rzeszów, Karpaty Krosno – Igloopol Dębica, Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy, JKS Jarosław – Głogovia Głogów Młp.

14 kolejka – 19 czerwca 2021

Watkem Korona Rzeszów – JKS Jarosław, Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała, Piast Tuczempy – Karpaty Krosno, Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa

Reklama

Terminarz grupy spadkowej: 

1 kolejka – 27/28 marca 2021
SMS Resovia II Rzeszów – Stal II Mielec, Start Pruchnik – Polonia Przemyśl, Lechia Sędziszów Młp. – Legion Pilzno, Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola, Ekoball Stal Sanok – Partyzant Targowiska, Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko, Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce

2 kolejka – 3 kwietnia 2021
Orzeł Przeworsk – SMS Resovia II Rzeszów, Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło, Partyzant Targowiska – Sokół Nisko, Stal II Stalowa Wola – Ekoball Stal Sanok, Lechia Sędziszów Młp. – Sokół Kolbuszowa Dolna, Legion Pilzno – Start Pruchnik, Polonia Przemyśl – Stal II Mielec

3 kolejka – 10/11 kwietnia 2021 
SMS Resovia II Rzeszów – Polonia Przemyśl, Stal II Mielec- Legion Pilzno, Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik, Lechia Sędziszów Młp. – Ekoball, Stal Sanok Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola, Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska, Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło

4 kolejka – 17/18 kwietnia 2021
Czarni 1910 Jasło – SMS Resovia II Rzeszów, Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk, Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce, Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Młp., Ekoball Stal Sanok – Start Pruchnik, Stal II Mielec- Sokół Kolbuszowa Dolna, Polonia Przemyśl- Legion Pilzno

5 kolejka – 24/25 kwietnia 2021
Legion Pilzno- SMS Resovia II Rzeszów, Sokół Kolbuszowa Dolna- Polonia Przemyśl, Stal II Mielec- Ekoball Stal Sanok, Start Pruchnik- Sokół Nisko, Lechia Sędziszów Młp.- Błękitni Ropczyce, Orzeł Przeworsk- Stal II Stalowa Wola, Czarni 1910 Jasło- Partyzant Targowiska

6 kolejka – 1/2 maja 2021
Partyzant Targowiska – SMS Resovia II Rzeszów, Czarni 1910 Jasło- Stal II Stalowa Wola, Lechia Sędziszów Młp. – Orzeł Przeworsk, Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik, Sokół Nisko – Stal II Mielec, Polonia Przemyśl – Ekoball Stal Sanok, Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna

7 kolejka – 8, 9 maja 2021
Sokół Kolbuszowa Dolna- SMS Resovia II Rzeszów, Ekoball Stal Sanok- Legion Pilzno, Sokół Nisko- Polonia Przemyśl, Stal II Mielec- Błękitni Ropczyce, Start Pruchnik- Orzeł Przeworsk, Lechia Sędziszów Młp.- Czarni 1910 Jasło, Partyzant Targowiska- Stal II Stalowa Wola

9 kolejka – 22/23 maja 2021
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl, SMS Resovia II Rzeszów – Ekoball Stal Sanok,  Sokół Kolbuszowa Dolna- Sokół Nisko, Legion Pilzno- Błękitni Ropczyce, Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło, Start Pruchnik – Partyzant Targowiska, Stal II Stalowa Wola- Lechia Sędziszów Młp.

10 kolejka – 29/30 maja 2021
SMS Resovia II Rzeszów – Lechia Sędziszów Młp., Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola, Partyzant Targowiska – Stal II Mielec, Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl, Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno, Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna, Sokół Nisko – Ekoball Stal Sanok

11 kolejka – 5, 6 czerwca 2021
Sokół Nisko – SMS Resovia II Rzeszów, Ekoball Stal Sanok – Błękitni Ropczyce, Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk, Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło, Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl, Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec, Lechia Sędziszów Młp. – Start Pruchnik

12 kolejka – 13 czerwca 2021 
Start Pruchnik – SMS Resovia II Rzeszów, Stal II Mielec- Lechia Sędziszów Młp., Polonia Przemyśl- Stal II Stalowa Wola, Legion Pilzno- Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło- Sokół Kolbuszowa Dolna, Ekoball Stal Sanok- Orzeł Przeworsk, Błękitni Ropczyce- Sokół Nisko

13  kolejka – 20 czerwca 2021 
Błękitni Ropczyce – SMS Resovia II Rzeszów, Orzeł Przeworsk- Sokół Nisko, Ekoball Stal Sanok – Czarni 1910 Jasło, Sokół Kolbuszowa Dolna- Partyzant Targowiska, Stal II Stalowa Wola- Legion Pilzno, Polonia Przemyśl- Lechia Sędziszów Młp., Start Pruchnik – Stal II Mielec

Tabela i wyniki wojewódzkiej ligi rundy jesiennej 2020 TUTAJ!

Komentarze

Komentarze