ŁKS najgroźniejszy dla Developres SkyRes był na początku

Opublikowano: 06-11-2020
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

Brak jest... przerwy w serii wygranych ekipy siatkarek Developres SkyRes Rzeszów z początkiem sezonu Tauron Ligi 2020/21. W kolejce numer 8 ograły ŁKS Commercecon Łódź.

Popularne “Łódzkie Wiewióry” najbardziej stawiały się teamowi prezesa Rafała Mardonia w trwającej najdłużej bo niego ponad  pół godziny pionierskiej partii meczu.

Rzeszowianki wygrywały 13-7, ale ekipa Giuseppe Cuccariniego, byłego szkoleniowca żeńskiej reprezentacji Izraela, czy libowych rywalek “Rysic”, zespołu płci pięknej Chemika Police, nie pasowała i do końca seta trwała nieustępliwa walka.

Druga i trzecia odsłona to marsz pewne zwycięstwa gospodyń, które w kolejnym spotkaniu Tauron Ligi zmierzą się 18 listopada 2020, w gościach z E.Leclerc Moya Radomka Radom.

MVP meczu była Kiera Van Ryk, atakująca drużyny ze stolicy Podkarpacia. Zdobyła najwięcej, bo 18 punktów w meczu.

Wyniki i tabela Tauron Ligi 2020/21 TUTAJ!

8 kolejka Tauron Ligi 2020/21 (7.11.2020), Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3-0 (25-23, 25-19, 25-12)

Developres: Kaczmar, Polańska, Van Ryk, Blagojević, Efimienko-Młotkowska, Lazić, Krzos (libero) oraz Przybyła (libero), Krajewska, Stencel, Rasińska, Fidon-Lebleu, Grabka. Trener: Stephane Antiga.

ŁKS Commercecon: Wójcik, Lazović, Bongaerts, Alagierska, Zaroślińska-Król, Ninković, Saad (libero) oraz Strasz (libero), Kalandadze, Pacak, Wawrzyńczyk. Trener: Giuseppe Cuccarini.

Sędziowali: Marcin Weiner i Marek Budzik.