Developres SkyRes Rzeszów ogrywa BKS Stal Bielsko-Biała. 6 zwycięstwo Tauron Ligi sezonu 2020/21

Opublikowano: 02-11-2020
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

Zdecydowany tryumf odniosły w 7 serii gier Tauron Ligi 2020/21 siatkarki drużyny Developres SkyRes Rzeszów. Pokonały one w wyjazdowym spotkaniu, BKS Stal Bielsko-Biała.

Ekipa “Rysic” w Bielsku-Białej nie napotkała wielkiego oporu, ze strony gospodyń, BKS Stali, odnosząc w szóstym ligowym meczu, szóste zwycięstwo.

W pierwszej partii, miejscowe równorzędny bój przyjezdnymi, które z powodu kwarantanny ligowe spotkanie grały po blisko trzech tygodniach przerwy, toczyły do stanu kiedy wygrywały 11-10.

W późniejszym czasie tego seta, tak jak i całej drugiej odsłonie na placu główne role grały Rzeszowianki.

W trzeciej partii Bielszczanki stawiały się podkarpackiej ekipie najmocniej. Tylko… jednak do połowy starcia. Developres SkyRes z czasem zwarł szyki i wygrał trzeciego, najdłuższego seta spotkania, jak i cały pojedynek.

Najbliższy mecz: Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź. Termin: 6 listopad 2020.

Wyniki i tabela Tauron Ligi 2020/21 TUTAJ!

7 kolejka Tauron Ligi 2020/21 (2.11.2020), BKS Stal Bielsko–Biała – Developres SkyRes Rzeszów 0-3 (20-25, 13-25, 20-25)

BKS Stal: Drużkowska, Gajewska, Witowska, Janiuk, Dąbrowska, Szlagowska, Drabek (libero) oraz Szczygłowska, Wawrzyniak, Orvosova, Kossanyiova. Trener: Dariusz Piekarczyk.

Developres SkyRes: Van Ryk, Kaczmar, Polańska, Efimienko-Młotkowska, Blagojević, Lazić, Krzos (libero) oraz Przybyła (libero), Stencel, Fidon-Lebleu, Rasińska. Trener: Stephane Antiga.

Sędziowali: Marcin Myszkowski i Wojciech Głód.