Płomień z Sosnowca… zgaszony w Mielcu przez SPS Stal

Opublikowano: 25-10-2020

Siatkarki SPS Stali Mielec w meczu 5 serii gier pierwszoligowego szczebla 2020/21 zwyciężyły zespół Astora Płomienia Sosnowiec. Było to spotkanie drużyn z czołówki zaplecza Tauron Ligi.

Po dwutygodniowej przerwie od pierwszoligowej rywalizacji 2020/21, siatkarki SPS Stali Mielec w ciekawym, emocjonującym spotkaniu ograły beniaminka z Wyżyny Śląskiej.

Gospodynie po tryumfie w dwu pierwszych setach, musiały się sporo natrudzić by zwyciężyć w meczu i być wciąż niepokonanym teamem. Sosnowiczanki doznały na Wisłoką pierwszej porażki w sezonie 2020/21.

MVP meczu została przyjmująca gospodyń, Katarzyna Bryda. Kolejny ligowy bój SPS Stali Mielec to zaległa wyjazdowa gra z NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Termin 31 październik 2020.

Wyniki i tabela siatkarskiej I Ligi Kobiet 2020/21 TUTAJ!

5 kolejka I Ligi Kobiet 2020/21 (24.10. 2020) SPS Stal Mielec – Asotra Płomień Sosnowiec 3-2 (25-23, 25-16, 25-27, 24-26, 15-8)

Kadra PS Stal Mielec: Żabińska, Stroiwąs, Byrda, Łukasiewicz, Stachowicz, Duda, Samul, Laskowska, Mras, Wardęga. Trener: Agnieszka Rabka.