Stal Rzeszów w Kaliszu zwycięża beniaminka

Opublikowano: 24-10-2020

W pojedynku 10 kolejki drugoligowego szczebla 2020/21, piłkarze Stali Rzeszów odnieśli szósty tryumf w trwającym sezonie. W wyjazdowej grze we Wielkopolsce, pokonali KKS 1925 Kalisz.

Po udanym pierwszym kwadransie meczu w wykonaniu Rzeszowian, inicjatywę w dalszej części pierwszej połowy pojedynku w Kaliszu przejęli gospodarze. Mimo okazji, miejscowi golem tej przewagi “nie udokumentowali”.

W drugiej połowie pojedynku, Stalowcy grając uważnie w defensywie i rozsądnie w ofensywie strzeliła dwa gole, które dały trzy punkty i czwartą wyjazdową wygraną w II lidze 2020/21.

Najbliższy mecz: Stal Rzeszów – Wigry Suwałki. Termin 4 listopada 2020.

Tabela i wyniki 2 Ligi 2020/21 TUTAJ!

10 kolejka 2 Ligi 2020/21 (24.10.2020), KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów 0-2 (0-0)

Bramki: 0-1 Olejarka (54), 0-2 Reiman (81 – rzut karny).

KKS: Krakowiak – Mączyński, Waleńcik, N. Zawistowski, Borecki (67 Kaczyński), Łuszkiewicz (67′ Tunkiewicz), Radzewicz (79′ Sabiłło), Gawlik, Hiszpański (61′ Hołota), Majewski (61′ Maćczak), Chojnowski. Trener: Ryszard Wieczorek.

Stal: Kaczorowski – Sylwestrzak, Fojut, Głowacki, Kłos, Szeliga (76′ Wolski), Szczepanek (84′ Sławek), Olejarka (76′ Olejarka), Goncerz (84′ Maciejewski), Kostkowski, Pieczara (63′ Kotwica). Trenerzy: Krzysztof Łętocha i Marcin Wołowiec.

Sędziował: Szymon Lizak z Poznania.

Żółte kartki: Walencik – 2, N. Zawistowski,  Łuszkiewicz –  Szczepanek,

Czerwona kartka: Walencik.