Stal po porażce w Nysie przegrywa z Asseco Resovią także w Rzeszowie

Opublikowano: 18-10-2020
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

W rozgrywanym awansem pojedynku 19 kolejki PlusLigi 2020/21 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zwyciężyli zespół Stali Nysa. Był to pionierski mecz Rzeszowian w swej hali w sezonie 2020/21.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, z początkiem drugiej połowy października 2020 wygrali pierwszy mecz za trzy punkty w sezonie 2020/21.

Miejscowi za wyjątkiem drugiego przegranego seta prezentowali się lepiej od przyjezdnych, których pokonali drugi raz w ciągu kliku dni. Mocnymi stronami gospodarzy były w tym spotkaniu zagrywka i przyjęcie.

“Pasy” w stolicy Podkarpacia ligowy bój zagrali po 7 miesiącach. MVP spotkania został doświadczony rozgrywający Rzeszowian, Paweł Woicki.

Wyniki i tabela PlusLigi 2020/21 TUTAJ!

Mecz awansem z 19 kolejki PlusLigi 2020/21 (17.10.2020)Asseco Resovia Rzeszów – Stal Nysa 3-1 (25-19, 21-25, 25-17, 25-18)

Asseco Resovia: Woicki, Butryn, Tammemaa, Jenryk, Szerszeń, Cebulj, Potera (libero) oraz Mariański (libero), Domagała, Taht, Krulicki. Trener: Alberto Giuliani.

Stal: Komenda, Bartman, Filip, Lemański, M’Baye, Łapszyński, Ruciak (libero) oraz Ben Tara, Dębiec (libero), Bućko, Szczurek. Trener: Krzysztof Stelmach.

Sędziowali: Jacek Litwin i Maciej Kolendowski.