SPS Stal zdecydowanie lepsza od Częstochowianki

Opublikowano: 10-10-2020

SPS Stal Mielec w meczu 3 kolejki siatkarskiej I ligi kobiet 2020/21 zdecydowanie zwyciężyła drużynę Częstochowianki Częstochowa. To drugie z rzędu zwycięstwo zespołu znad Wisłoki bez straty seta.

Rywalki spod Jasnej Góry nie zdobyły w trzech setach nawet 50 punktów i przegrały w Mielcu z SPS Stal po godzinie i ośmiu minutach będąc drużyną gorszą od gospodyń w każdym elemencie siatkarskiego abecadła.

MVP pojedynku została rozgrywająca Aleksandra Stachowicz, która do zespołu znad Wisłoki trafiła z Częstochowianki Częstochowa.

SPS Stal Mielec zgrała w składzieŁukasiewicz, Stroiwąs, Żabińska, Bryda, Stachowicz, Duda, Samul (libero), Laskowska, Mras, Wardęga. Trener: Agnieszka Rabka.

Najbliższy planowany mecz: NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki – SPS Stal Mielec. Termin 17 października 2020.

Wyniki i tabela siatkarskiej I Ligi Kobiet 2020/21 TUTAJ!

3 kolejka I Ligi Kobiet 2020/21 (10.10. 2020),  SPS Stal Mielec – Częstochowianka Częstochowa 3-0 (25-17, 25-16, 25-15)