Developres SkyRes Rzeszów pewnie zwycięża Legionovię Legionowo. To czwarta wygrana Tauron Ligi 2020/21

Opublikowano: 09-10-2020
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

Siatkarki team Developres SkyRes Rzeszów w meczu 4 kolejki Tauron Ligi 2020/21 zwyciężył Legionovię Legionowo. To czwarta wygrana "Rysic", które z kompletem punktów są na czele tabeli.

Rzeszowianki odniosły drugi z rzędu pewny tryumf Tauron Ligi 2020/21, bez straty seta. Przyjezdne z Mazowsza, najmocniej postawiły się gospodyniom, w drugim secie, który zaczął się od walki punkt za punkt.  Spotkanie trwało 96 minut.

MVP meczu została szwedzka przyjmująca gospodyń, Aleksandra Lazić.  Najbliższy pojedynek: Developres SkyRes Rzeszów – Enea PPTS Piła. Termin 24 października 2020.

Wyniki i tabela Tauron Ligi 2020/21 TUTAJ!

4 kolejka Tauron Ligi 2020/21 (9.9.2020), Developres SkyRes Rzeszów –  DPD Legionovia Legionowo 3-0 (25-19, 25-21, 25-14)

Developres SkyRes: Polańska, Krajewska, Rasińska, Blagojević, Efimienko-Młotkowska, Lazić, Krzos (libero), Przybyła (libero) oraz Stencel, Kaczmar, Fidon-Lebleu. Trener: Stephane Antiga.

Legionovia: Tokarska, Olivera Souza, Rivero Marin, Szczyrba, Stafford, Grabka, Lemańczyk (libero) oraz Różański, Zdovc Sporer, Dąbrowska, Makowska, Matejko, Kulig (libero). Trener:  Alessandro Chiappini.

Sędziowali: Marek Fiutek i Marek Budzik, Śląski Związek Piłki Siatkowej.