Będzie się działo! Czas startu siatkarskich gier ligowych Asseco Resovii i Developres SkyRes 2020/21

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów i siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, w trzeci weekend września 2020 inaugurują ligowy sezon 2020/21. Wiele będzie się działo także w innych sportach.

O ligowe punkty w trzeci weekend września 2020, powalczą piłkarze nożni, piłkarze ręczni, i rozpoczynające sezon siatkarskie ekipy PlusLigi i Tauron Ligi z Rzeszowa, jak pierwszoligowy team futsalowy Herio Rzeszów.

Będą ligowe boje najwyższych klas tenisa stołowego, drugoligowe żużlowe debry Podkarpacia, zmagania bokserskie, kolarskie, jeździeckie, czy badmintonowe. 

Na gali KnockOut Boxing Night 13 w Tarnowie, 19 września 2020, drugi tegoroczny pojedynek stoczy zawodowy bokser Stali Rzeszów, Łukasz Różański.

Reklama

BADMINTON

Mistrzostwa województwa/Mistrzostwa Podkarpacia (wszystkie kategorie wiekowe) w Żyrakowie  

BOKS 

Zawody międzynarodowe/Międzynarodowy Puchar Karpat w Dębicy

FUTSAL 

I Liga, grupa południowa/Heiro Rzeszów – Górnik Polkowice

JEŹDZIECTWO

Zawody memoriałowe/XII Memoriał Hubala w Gliniku Zaborowskim 

KOLARSTWO 

Zawody otwarte/MTB Boguchwała, Mistrzostwa Polski Amatorów w Łętowni, Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Kielnarowej i Budach Głogowskich 

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa/Lechia Gdańsk – PGE FKS Stal Mielec, Fortuna 1 Liga/Bruk-Bet Nieciecza – Apklan Resovia Rzeszów, 2 Liga/ Znicz Pruszków – Stal Rzeszów, IV Liga Podkarpacka/Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa, JKS Jarosław – Korona Rzeszów, Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno, Izolator Boguchwała – Sokół Nisko, Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Młp., Głogovia Głogów Młp. – Start Pruchnik, Stal II Stalowa Wola – Resovia II Rzeszów, Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Stal Sanok, Stal II Mielec – Partyzant Targowiska, grają niższe klasy i ligi kobiet

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga Mężczyzn/MMTS Kwidzyn – SPR Stal Mielec

SIATKÓWKA 

PlusLiga/Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów, Tauron Liga/Developres SkyRes Rzeszów – Volley Wrocław

TENIS STOŁOWY

Lotto Superliga Mężczyzn/Fibrian AZS Politechnika Rzeszów – AZS AWFiS Balta Gdańsk, Olimpia Unia Grudziądz – Fibrian AZS Politechnika Rzeszów, I Liga Mężczyzn/Strzelec Frysztak – Start Zduńska Wola, Villa Verde Olesno – AZS II Politechnika Rzeszów

ŻUŻEL 

2 Liga/RzTŻ Rzeszów – Wilki Krosno 

Komentarze

Komentarze