Jarosław Fojut z zespołu ekstraklasy do Stali Rzeszów

Opublikowano: 11-09-2020
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, 2 Liga

Jarosław Fojut, defensor z "bogatym" piłkarskim CV został wrześniem 2020 piłkarzem drugoligowej Stali Rzeszów. W minionym sezonie 2019/20 walczył na ekstraklasowym szczeblu, w Wiśle Płock.

Jarosław Fojut, trafiający z końcem lata 2020 do piłkarskiego teamu Stali Rzeszów, to rutynowany środkowy obrońca. Przed ośmiu laty, w 2012 roku z teamem Śląska Wrocław, został mistrzem kraju.

Reklama

Nabytek 2020, klubu zaplecza Fortuna 1 Ligi, ze stolicy Podkarpacia, swe pierwsze piłkarskie kroki stawiał na Mazowszu, w Legionovii Legionowo. Grał w klubach z Polski, Anglii, Norwegii, Szkocji. 33-letni Jarosław Fojut, z drużyną Stali Rzeszów zawarł dwuletni kontrakt, z możliwością przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Reklama

– Bardzo się cieszymy z przyjścia Jarka Fojuta do Stali Rzeszów. To pokazuje, że kierunek rozwoju naszego klubu widoczny już jest w bardzo wielu miejscach. Jego obecność podniesie poziom naszej drużyny i zwiększy rywalizację. Mamy nadzieję, że Jarek szybko pokaże na boisku swoje niemałe umiejętności – mówi Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Stali Rzeszów.

Foto: Stal Rzeszów 

Komentarze

Komentarze