Echa sportowego weekendu! Łomża Vive Kielce najlepsza w Mielcu. Ekstraklasa wygrywa w Rzeszowie

O wydarzeniach weekendu 14-16 sierpnia 2020. Zespół mistrza kraju wygrał turniejowe zmagania piłki ręcznej Antoniego Weryńskiego w Mielcu. W Rzeszowie w meczach FPP zwyciężały teamy z PKO BP Ekstraklasy.

Na brak sportowych emocji w świąteczny, i wielce słoneczny trzeciego weekend sierpnia 2020 nie mogli narzekać “regionalni”  kibice żużla, piłki nożnej, czy piłki ręcznej.

W pojedynku żużlowych derbów Podkarpacia, Wilki Krosno zwyciężyły 52-38 RzTŻ Rzeszów. To pionierski tryumf Krośnian, w liczącej siedem dekad lat historii tych ligowych żużlowych pojedynków.

W Mielcu przez dwa dni połowy sierpnia 2020, odbywały się zmagania szczypiornistów w mocno obsadzonym VIII Memoriale Antoniego Weryńskiego

W zawodach najlepsi byli szczypiorniści Łomża Vive Kielce, czyli wielokrotnego mistrza kraju. SPR Stal Mielec walczyła dzielnie i rywalizacji z udziałem wielu handballowych gwiazd, była na 4 pozycji.

W 1/32 piłkarskiego Fortuna Pucharu Polski rzeszowskie zespoły gościły zespoły PKO BP Ekstraklasy. Beniaminek Fortuna 1 Ligi, Apklan Resovia Rzeszów nie dał rady Piastowi Gliwice, a drugoligowa Stal Rzeszów po zaciętej grze, której wynik był niewiadomą do ostatnich minut, musiała uznać wyższość Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Na trzecioligowym szczeblu Wisłoka Dębica, drugi raz w sezonie 2020/21 grała przed swymi kibicami i… drugi raz przegrała.

W wojewódzkiej lidze, pewne zwycięstwa zanotowały zespoły Wisłoka Wiśniowa i beniaminka, Lechii Sędziszów Młp. Na okręgowych szczebla prowadzą ekipy z regionu, z kompletem punktów. To Victoria Czermin (klasa O Dębica), SPEC Stal Łańcut (klasa O Rzeszów), Unia Nowa Sarzyna (klasa O Stalowa Wola).

TUTAJ wyniki IV ligi podkarpackiej 2020/21!

Pierwszoligowe piłkarki Resovii Rzeszów sezon 2020/21 rozpoczęły wyjazdowym zwycięstwem na Pomorzu. Ograły Pogoń Tczew. Drugoligowe futbolistki Sokoła Kolbuszowa Dolna przegrały w stolicy z KU AZS UW Warszawa.

Piłkarskie boje toczyły zespoły klas O, A, B i też…  działo się sporo!

Na okręgowych futbolowych szczeblach w połowie ósmego miesiąca roku 2020 przewodzą, ekipy z regionu, z kompletem punktów.  To Victoria Czermin (klasa O Dębica), SPEC Stal Łańcut (klasa O Rzeszów), Unia Nowa Sarzyna (klasa O Stalowa Wola).

Sparingowe, zwycięskie 3-0 i 4-0, pojedynki z Leginovią DPD Legionowo, stoczyły siatkarki Develpores SkyRes Rzeszów. “Rysice” w sierpniu zaczęły przygotowania do sezonu Tauron Ligi 2020/21.

Rozstrzygnięcia ligowych gier LIGOWE WYNIKI!