Porażki Heiro i Zaczernia w 1/16 PP 2019/20

Opublikowano: 09-02-2020
Kategoria: FUTSAL, Inne Zawody

Nie będzie podkarpackich futsalowych drużyn w 1/8 finału Pucharu Polski 2019/20. Zespoły Heiro Rzeszów i Futsal Team Zaczernie przegrały 9 lutego 2020 pojedynki szczebla 1/16.

Rzeszowianie i drużyna z Zaczernia były gospodarzami pucharowych pojedynków, rozgrywanych w stolicy Podkarpacia i Łańcucie. Pierwszoligowe Heiro Rzeszów przy rekordowej publiczności uległo 3-8 (2-2) ekstraklasowemu Clearexowi Chorzów.

“Podkarpackie Dziki” równorzędny bój z byłym mistrzem kraju, zdobywcą Pucharu i SuperPucharu Polski toczyło w pierwszej odsłonie spotkania. W drugiej połowie meczu na placu boju “rządzili” goście w szeregach, których grali reprezentanci Polski.

Dogrywka była potrzebna do rozstrzygnięcia pucharowego pojedynku drugoligowego Futsal Team Zaczernia. Podrzeszowska ekipa przegrała 7-10 (1-1, 5-5) z pierwszoligową Buskowianką Busko-Zdrój.