Asseco Resovia Rzeszów po ciekawym i dobrym meczu zwycięża Aluron Virtu CMC Zawiercie

Opublikowano: 15-12-2019
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

Asseco Resovia Rzeszów pokonując 15 grudnia 2019 Aluron Virtu CMC Zawiercie, odniosła czwarte zwycięstwo w sezonie 2019/20. Pojedynek był ciekawym siatkarskim spektaklem, stojącym na dobrym poziomie.

Początek pierwszego starcia wyrównana gra. Z czasem inicjatywę przejęli Rzeszowianie i wygrali seta. Druga odsłona po równorzędnym jej początku, należała do przyjezdnych ze Śląska.

W trzecim, jak i czwartym, najbardziej wyrównanym, secie górą byli “Resoviacy” zdobywając trzy tym samym punkty. Gospodarze zakończyli pojedynek zdobyli za czwartą piłką meczową.

MVP meczu  pokazywanego  w TV Polsat Sport został zawodnik gospodarzy, Zbigniew Bartman.

Kolejny pojedynek Asseco Resovii Rzeszów to mecz 20 grudnia 2019. W stolicy Podkarpacia przeciwnikiem “Pasów” będą Czarni Radom.

Wyniki i tabela PlusLigi 2019/20 TUTAJ!

10 kolejka, PlusLiga 2019/20 (15.12.2019), Asseco Resovia Rzeszów –  Aluron Virtu CMC Zawiercie  3-1 (25-20, 20-25, 25-19, 27-25)

Asseco Resovia: Shoji, Bartman, Lemański, Krulicki, Marechal, Buszek, Perry (libero) oraz Hoag, Komenda, Schulz, Kosok. Trener: Piotr Gruszka.

Aluron Virtu CMC: Masny, Waliński, Gawryszewski, Bociek, Verhees, Perreira, Koga (libero) oraz Dosanjh, Malinowski, Penczew. Trener: Mark Lebedew.

Sędziowali: Maciej Twardowski z Radomia i Tomasz Flis z Krakowa.

Widzów: 3682.