Hiero po emocjonującej końcówce zwycięża nowicjusza z Gliwic

Opublikowano: 24-11-2019
Kategoria: FUTSAL, I Liga

W meczu 9 kolejki I ligi grupy południowej 2019/20 rywalizowali sąsiedzi z dolnych rejonów tabeli, Heiro Rzeszów i Sośnica Gliwice. Zwyciężyli Rzeszowianie, odnosząc czwarty tryumf w trwającym sezonie.

Trzecie zwycięstwo w roli gospodarza pierwszoligowego meczu  sezonu 2019/20 odniósł team Heiro Rzeszów. “Dziki” ze stolicy Podkarpacia poradziły sobie z Gliwiczanami dwóch podstawowych zawodników, pauzującego za kartki Bartłomieja Przybyło i kontuzjowanego Ireneusza Depty.

Pierwsza połowa należała do pierwszoligowego debiutanta. Po zmianie stron kibice zobaczyli pasjonujący bój i zupełnie “odmieniony” team Rzeszowian.

Grający z polotem i skutecznością zespół grającego prezesa i trenera Łukasza Krawczyka, zdobył w 6 końcowych minutach pojedynku, cztery z pięciu bramek strzelonych rywalom z Górnego Śląska, i zebrał od wiernych kibiców zasłużone owacje za zwycięstwo.

Kolejny mecz: Futsal Nowiny – Heiro Rzeszów. Termin 30 listopada 2019.

Ligowe wyniki i tabela I ligi południowej futsalu 2019/20 TUTAJ!

9 kolejka, I Liga Południowa 2019/20 (24.11.2019), Heiro Rzeszów – Sośnica Gliwice 5-4 (0-2)

Bramki dla Heiro: Brocki, Hady po 2, Krawczyk 1.