Trzeci mecz i trzecia porażka Asseco Resovii w PlusLidze 2019/20

Opublikowano: 02-11-2019
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów w trzecim w sezonie 2019/20 pojedynku PlusLigi, doznali trzeciej porażki. Zespół trenera Piotra Gruszki przegrał w stolicy Podkarpacia z AZS Indykpol Olsztyn.

Pionierska partia, stojącego na przeciętnym poziomie meczu Asseco Resovii z AZS Indykpolem, to pewne zwycięstwo gości. Rzeszowianie mieli problemy z atakiem.

Drugiego seta lepiej rozpoczęli gospodarze. Wygrywali 11-8. Przyjezdni z czasem przejęli inicjatywę, odwrócili jego przebieg i zwyciężyli. W trzeciej odsłonie“Pasiaki” poprawiły skuteczność, zagrywkę i były górą.

W czwartym secie lepiej prezentowała się ekipa ze stolicy Warmii i Mazur, która wygrała go, jak i cały mecz.

MVP spotkania został Jan Hadrava, czeski przyjmujący Olsztynian.

Kolejny mecz Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze 2019/20, to gra z BKS Visła Bydgoszcz. Termin 6 listopada 2019.

3 kolejka, PlusLiga 2019/20 (2.11.2019)Asseco Resovia Rzeszów – AZS Indykpol Olsztyn 1-3  (20-25, 20-25, 25-21, 19-25)

Asseco Resovia: Shoji, Hoag, Kosok, Bartman, Marechal, Krulicki oraz Mariański (libero), Buszek, Perry (libero), oraz Komenda, Schulz, Możdżonek. Trener: Piotr Gruszka.

AZS Indykpol: Woicki, Żaliński, Poręba, Hadrava, Andringa, Seyed oraz Żurek (libero), oraz Kowalski.

Sędziowali: Bogumił Sikora z Bielska Białej i Piotr Król z Katowic.

Widzów: 3607.