Developres SkyRes stracił pierwsze punkty w sezonie 2019/20

Opublikowano: 30-10-2019
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów w meczu 5 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet 2019/20, pokonały po tie-breaku w gościach DPD Legionovię Leginowo. Rzeszowianki straciły pionierskie punkty w trwającym sezonie.

Po pewnie wygranym przez Rzeszowianki pierwszym secie, w drugim starciu zdecydowanie tryumfuje ekipa z Mazowsza, a w trzeciej odsłonie, role znów się zmieniają i górą jest zespół przyjezdnych.

W czwartym secie “Rysice” wygrywały 13-7. Legionovia nie pasowała i ją wygrała. Tie-break to walka punkt za punkt, z której zwycięsko wyszły Rzeszowianki.

MVP meczu została libero podkarpackiego teamu, Daria Przybyła.

Kolejny mecz: Wisła Warszawa – Developres SkyRes Rzeszów. Termin 8 listopada 2019.

5 kolejka, Liga Siatkówki Kobiet 2019/20 (30.10.2019), DPD Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów 2-3 (18-25, 25-13, 16-25, 25-21, 14-16)

DPD Legionovia: Grabka, Oliveira Souza, Tokarska, Łukasik, Fidon-Lebleu, Strantzali, Lemańczyk (libero) oraz Adamek (libero), Damaske, Wójcik. Trener: Alessandro Chiappini.

Developres SkyRes: Valentin-Anderson, Zaroślińska-Król, Efimienko-Młotkowska, Witkowska, Mlejnkova, Blagojević, Krzos (libero) oraz Przybyła (libero), Polańska, Frantti, Gałucha, Kaczmar, Hawryła. Trener: Stephane Antiga.

Sędziowali: Mateusz Broński i Grzegorz Sołtysiak, Zachodniopomorski  Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej.

Widzów: 1716.

Wyniki i tabela Ligi Siatkówki Kobiet 2019/20 TUTAJ!