Zwycięski start Developres SkyRes Rzeszów w LSK 2019/20

Opublikowano: 11-10-2019
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

Od wygranej 3-1, rozpoczął sezon 2019/20 Ligi Siatkówki Kobiet team Developres SkyRes Rzeszów. "Rysice" w inauguracyjnym pojedynku zwyciężyły ekipę z Mazowsza, DPD Legionovia Legionowo.

W debiutanckim meczu wodzą trenera Stephana Anthigi w Lidze Siatkówki kobiet ekipa ze stolicy Podkarpacia po ciekawym boju ograła team włoskiego szkoleniowca, Aleksandro Chiappiniego.

Początek spotkania to prowadzenie przyjezdnych 1-5, 7-11. “Rysice” do prowadziły do remisu 12-12, i po emocjonującej walce w dalszej części pierwszego seta były górą nad teamem z Mazowsza.

Druga odsłona toczyła się pod dyktando gospodyń. Trzecia partia należała do ekipy z Legionowa. W czwartym secie pewnie tryumfują Rzeszowianki i wygrywająa pionierski ligowy pojedynek LSK sezonu 2019/20.

MVP spotkania została atakująca gospodyń Katarzyna Zaroślińska-Król. Mecz pokazywał TV Polsat Sport.

Kolejny mecz Developres SkyRes Rzeszów zagra w gościach z # Volley Wrocław. Termin 20 października 2019.

1 kolejka, Liga Siatkówki Kobiet 2019/20 (11.10.2019), Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo 3-1 (25-23, 25-18, 22-25, 25-20)

Developres SkyRes: Kaczmar, Zaroślińska-Król, Efimienko-Młotkowska, Witkowska, Mlejnkova, Blagojevic, Krzos (libero) oraz Frantti , Hawryła. Trener: Stephane Antiga.

DPD Legionovia: Grabka, Oliveira Souza, Tokarska, Łukasik, Damaske, Fidon-Lebleu, Lemańczyk (libero) oraz Matejko, Adamek. Trener: Alessandro Chiappini.

Sędziowie: Bartłomiej Baniak ze Strzelec Opolskich i Aleksandra Szydełko z Kędzierzyna Koźla.

Widzów: 2879.