Wisłoka remisuje w gościach z Siarką po golu z końcem pojedynku

Opublikowano: 14-09-2019
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

Piłkarze Wisłoki Dębica, w derbach Podkarpacia, w wyjazdowym spotkaniu 8 kolejki III ligi grupy IV sezonu 2019/20 zremisowali z Siarką Tarnobrzeg. Gola dającego punkt zdobyli tuż przed końcem spotkania.

Po wyrównanym, ciekawym spotkaniu, wspierana przez sporą grupę swych oddanych fanów Wisłoka Dębica, zremisowała z typowaną do awansu na drugoligowy szczebel Siarką Tarnobrzeg.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Dębiczanie “rozkręcali” się z czasem. Od końcowych minut pierwszej części spisywali się nie gorzej od miejscowych.

Był to trzeci nierozstrzygnięty ligowy bój teamu Biało-Zielonych ze stolicy powiatu dębickiego w gościach, w rundzie jesiennej 2019.

Dobry, emocjonujący mecz. Po heroicznej walce w dziewięćdziesiątej minucie zdobyliśmy gola na jeden jeden. Bardzo cieszymy się z punktu. Uważam, że zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, nie możemy się wstydzić swojej postawy i myślę, że byliśmy dla Siarki równorzędnym partnerem – powiedział trener Dębiczan, Dariusz Kantor.

Kolejne ligowe spotkanie Wisłoka Dębica zagra 21 września 2019. Przeciwnikiem Korona II Kielce.

8 kolejka III ligi grupy IV (14.9.2019), Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica 1-1 (1-1)

Bramki: 1-0 Gębalski (62), 1-1 Fedan (90).

Sędziował: Michał Mikulski z Lublina. Żółte kartki: Rębisz, Libera (rezerwowy), Łanucha – Gębalski, Józefiak.

Skład Wisłoki: Dybski – Pelc , Remut, Hus (78′ Prokop), Fedan, Wrzosek (69′ Lubera), Król (65′ Bożek), Sojda (69′ Domański), Rębisz, Łanucha, Maik (90+3 Wilk). Trener: Dariusz Kantor.

Wyniki i tabela III ligi grupy IV 2019/20 TUTAJ!