Nielba pokonana. SPR Stal blisko pozostania PGNiG Superlidze Mężczyzn

Opublikowano: 25-05-2019

SPR Stal Mielec szczypiornistów ograł w pierwszym meczu barażowym o PGNiG Superligę 2019/20 pierwszoligową Nielbę Wągrowiec. Mielczanie "rządzili" na placu boju od końcowych minut pierwszej części gry.

Zespół z Wielkopolski w początkowych dwudziestu minutach (był remis 12-12) mocno stawiał się Mielczanom, którzy z czasem przejęli kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i zdecydowanie zwyciężyli.

“Czeczeńcy”  wygrywając różnicą 7 goli, zrobili w Wągrowcu “miliowy krok” ku pozostaniu na szczeblu PGNiG Superlidze Mężczyzn.

Rewanżowy bój barażowy 2018/19 Nielby i SPR Stal w Mielcu, 29 maja 2019.

Tabela i wyniki rundy spadkowej 2018/19 tutaj.

1 mecz barażowy 2018/19 o miejsce w PGNiG Superlidze Mężczyzn (25.5.2019), Nielba Wągrowiec – SPR Stal Mielec 28-35 (15-19)

Nielba: Gawlik, Zanto, Biniewski – Gregor 8, Skrzypczak 3, Hoffmann 3, Widziński 3, Gąsiorek 1, Świerad 2, Pacała 2, Smoliński 2, Drzazgowski 1, Tepper 2, Witkowski 1, Wrzesień. Trener: Bartosz Świerad.

SPR Stal: Andelić, Wiśniewski, Witkowski – Wilk 6, Rutkowski 6, Krępa 5, Skuciński 1, Mochocki 4, Kornecki 1, Sarajlić 1, Grzegorek, Jędrzejewski 1, Valyntsau 1, Dutka, Kowalczyk 3, Krupa 6. Trener: Marcin Basiak.

Sędziowali: Dariusz Mroczkowski i Jakub Mroczkowski z Sierpca.