Stal Rzeszów wygrywa 20 raz

Opublikowano: 08-05-2019
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

20 raz w sezonie 2018/19 wygrali piłkarze Stali Rzeszów pokonując imienniczkę z Kraśnika. Było to spotkanie poprzedzające szlagierowo zapowiadający się mecz Rzeszowian, z Motorem w Lublinie.

Po jednostronnym spotkaniu Stal Rzeszów odnosi pewny tryumf. Przyjezdni dostępu do własnej bramki bronili całą jedenastką, z rzadka zapędzając się na połowę Rzeszowian.

Udało im się jednak zdobyć kontaktowego gola i team trenera Janusza Niedźwiedzia musiał mieć się na baczności do końcowych minut pojedynku.

Najbliższy mecz: Motor Lublin – Stal Rzeszów, 11 maja 2019.

Tabela i wyniki III ligi grupy IV 2018/19 tutaj.

29 kolejka 2018/19, III Liga, grupa IV (8.5.2019), Stal Rzeszów – Stal Kraśnik 3-1 (2-0)

Bramki: 1-0 Mozler (12), 2-0 Sierant (24), 2-1 Nastałek (68), 3-1 Płonka (90).

Stal Rzeszów: Otczenaszenko – Trznadel, Szeliga, Cyfert, Głowacki (62′ Ligienza), Sierant (77′ Kobusiński), Nawrot (68′ Płonka),  Reiman, Mozler, Ceglarz (65′ Chromiński) Goncerz, (90′ Basista). Trener: Janusz Niedźwiedź.

Stal Kraśnik: Śmieszek – Gajewski, Mazurek, Pietroń, Świech (62′ Kudryatsev), Wawryszczuk (90′ Wójtowicz), R. Król (64′ Szewc), Nastałek (86′ Kisiel), Skrzyński, Michalak (64′ Król), Partyka. Trener: Jarosław Pacholarz.

Sędziował: Patryk Sowiński z Kielc.

Żółte kartki: Głowacki, Płonka, Goncerz – Skrzyński.