Trenerskie pożegnania Asseco Resovii

Opublikowano: 06-05-2019
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

Z siatkarską Asseco Resovią Rzeszów po sezonie 2018/19 żegnają się trener Gianni Cretu, drugi trener Alar Rikberg i trener przygotowania fizycznego Sebastiano Chittolini. Poinformował o tym klubowy serwis "Pasów".

Gianni, Alar, Kitto dziękujemy za czas spędzony w Rzeszowie, oddanie i walkę w barwach naszego klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze  – czytamy w informacji zamieszczonej w serwisie www.assecoresovia.pl z 6 maja 2019.

51-letni rumuński szkoleniowiec, Gheorghe Cretu do zespołu Asseco Resovii Rzeszów trafił w październiku 2018 roku razem Alarem Rikbergiem.

Włoch Sebastiano Chittolini w klubie PlusLigi ze stolicy Podkarpacia był już rozgrywkach 2017/18, i od tego czasu odpowiadał za przygotowanie fizyczne.

– Chciałbym podziękować Gianniemu i Alarowi za podjęcie wyzwania i dołączenie do drużyny w trudnym momencie. Obydwaj szybko stali się ważnymi częściami zespołu, a ich doświadczenie, zaangażowanie i charakter sprawiły, że drużyna systematycznie poprawiała swoje rezultaty. Bardzo dziękuje również Sebastiano, który przez dwa ostatnie sezony był dobrym duchem naszego zespołu. Wiecznie uśmiechnięty Włoch niejednokrotnie swoją charyzmą dawał naszym zawodnikom dodatkową energię w trakcie meczów. Gianni, Alar Kitto w imieniu swoim, pracowników klubu i kibiców jeszcze ogromne podziękowania za to, że reprezentowaliście barwy Asseco Resovii. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój waszej kariery –stwierdził prezes Zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak.

Trenerem Asseco Resovii Rzeszów ma być Piotr Gruszka, o czym informowaliśmy tutaj. 

Komentarze

Komentarze