Heiro zwycięskie z Futsalem

Opublikowano: 04-11-2018
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Trzecią ligową wygraną w sezonie 2018/19 zanotował w pojedynku z drużyną Futsalu Nowiny zespół Heiro Rzeszów. Było to spotkanie 7 kolejki I ligi grupy południowej.

Wyrównany ciekawy pojedynek, w którym team grającego prezesa Łukasza Krawczyka już po 7 minutach prowadził 3-1. Przyjezdni nacierali, ale ich ataki przyniosły powodzenie dopiero w 39 minucie kiedy zdobyli drugiego gola.

Heiro team z podkieleckich Nowin pokonało 7 raz z rzędu.

Rzeszowianie grali w składzie: Kozak, Piszczek – Przybyło, Depta, Hady, Wdowik oraz Codello, Fedan, Brocki, Skowron, Moszczyński, Krawczyk. Bramki zdobyli: Depta, Codello, Przybyło, Brocki.

Najbliższy mecz Heiro 18 listopada 2018. Przeciwnik w wyjazdowej grze Gwiazda Ruda Śląska.

Tabela i wyniki I Ligi Futsalu 2018/19 grupy południowej tutaj.

7  kolejka I Ligi Futsalu, grupa południowa (4.11.2018), Heiro Rzeszów – Futsal Nowiny 4-2 (3-1)