Echa ligowego weekendu – wyniki! Asseco Resovia jeszcze bez zwycięstwa. Stal Mielec przerwała remisową serię

Rozstrzygnięcia ligowych gier drużyn z regionu 19-22 października 2018. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów po trzech seriach ligowych pojedynków są bez zwycięstwa. Piłkarze Stali Mielec przełamali remisową serię.

TAK BYŁO…

Po pół tuzinie remisów wreszcie zwyciężyła pierwszoligowa piłkarska ekipa PGE FKS Stali Mielec ogrywając GKS Katowice. Cztery gole i trzy punkty to bilans udanego wyjazdowego boju piłkarzy Apklan Resovii Rzeszów z Olimpią Grudziądz.

Futboliści Stali Rzeszów w meczu na trzecioligowym szczycie zremisowali z Motorem Lublin i nadal są na czele tabeli.

IV lidze podkarpackiej Rzemieślnik Pilzno zwyciężył będącą na prowadzeniu Polonię Przemyśl i sytuacja w tabeli wojewódzkiej ligi zrobiła się ciekawsza. Spora niespodzianka w klasie okręgowej Rzeszów. Plasujący się w dolnych rejonach tabeli ograł lidera, Głogovię Głogów Młp.

Rozczarowują swych fanów siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, którzy w trzech dotychczasowych pojedynkach wygrali tylko trzy sety, a nie mają żadnego meczowego tryumfu.

Powody do radości z wyników mają fani siatkarek Szóstki Mielec. Targany problemami organizacyjnymi team pierwszoligowego beniaminka znad Wisłoki ograł w gościach zaliczany do faworytów rozgrywek team Azotów Tarnów.

Ciekawy ligowy bój stoczyła ekipa Heiro Rzeszów. Beniaminek z Buska Zdroju stawiał się mocno i nie dał się “Dzikom” ograć. Pewnie tryumfują w Wałbrzychu koszykarze Rawlplug Sokół Łańcut.

Klasa okręgowa Rzeszów, 12 kolejka

I Liga kobiet, grupa południowa, 8 kolejka, Tarnovia Tarnów – Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1, ROW Rybnik – Resovia Rzeszów 1-0

Tabela i ligowe wyniki tutaj

II Liga Kobiet, grupa małopolska 9 kolejka, Resovia II Rzeszów – WKS Majdan Sieniawski 0-0

TENIS STOŁOWY

Lotto Superliga Mężczyzn, 5  kolejka, Palmiarnia Zielona Góra – Fibrian AZS Politechnika Rzeszów 0-3

Tabela i wyniki  tutaj.

I Liga Mężczyzn, grupa południowa, 6 kolejka, Strzelec Frysztak – IKTS Broń Radom 6-4