Heiro z Maxfarbex Busko Zdrój ugrało punkt

Opublikowano: 20-10-2018
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Futsalowa ekipa Heiro Rzeszów w spotkaniu 5 kolejki I Ligi grupy południowej zremisowała z Maxfarbexem Busko Zdrój. To team nowicjusza zaplecza ekstraklasowego szczebla.

Zespół z Buska-Zdroju w Rzeszowie zremisował trzeci raz w sezonie 2018/19. To najczęściej kończąca swe gry wynikiem nierozstrzygniętym drużyna pierwszoligowego szczebla w trwającym sezonie.

Rzeszowianie przegrywali 0-1 po kilku minutach spotkania. “Dziki” odrobiły starty po kwadransie i goście musieli “gonić” wynik.

Ostatnie minuty  tego ciekawego spotkania, w którym inicjatywa zmieniała się, przyjezdni grali z wycofanym bramkarzem. Maxfarbex Busko Zdrój, punkt w stolicy Podkarpacia wywalczył z końcem spotkania.

Heiro Rzeszów w meczu z teamem z Buska-Zdroju grała w składzie: Kozak, Piszczek – Przybyło, Depta, Hady, Wdowik, Codello, Zasadny, Krawczyk, Lutsiv, Skowron, Fedan, Starzewski.

Najbliższy mecz Heiro Rzeszów to wyjazdowa gra z KS Polkowice. Termin 28 październik 2018.

Tabela i wyniki I Ligi Futsalu 2018/19 grupy południowetutaj.

5 kolejka I Ligi Futsalu, grupa południowa (20.10.2018), Heiro Rzeszów – Maxfarbex Busko Zdrój 4-4 (2-1)

Bramki w meczu zdobywali: 0-1 Taler (7), 1-1 Wdowik (15) 2-1 Hady (17),  2-2 samobójcza (25), 3-2 Skowron (30), 3-3 Przeniosło (32), 4-3 Skowron (37), 4-4 Taler (39).