Badmintonista Startu medalistą MPM 2018

Opublikowano: 20-10-2018

Medale badmintonowych Mistrzostw Polski 2018 Młodzieżowców i Juniorów wywalczyli zawodnicy z Podkarpacia. Na podium krajowej rywalizacji znalazł się Konrad Płoch ze Start Widełka.

Konrad Płoch, zawodnik klubu z gminy Kolbuszowa, w krajowym czempionacie badmintonistów 2018 rozgrywanym z początkiem października w Białymstoku został wicemistrzem kraju miejsce w mikście, w którym grał z Aleksandrą Goszczyńska z Milenium Warszawa.

Dla Podkarpacia brązowe medale wywalczyli też Tymoteusz Malik ze Stali Nowa Dęba,  (3 indywidualnie w gronie młodzieżowców) i Norbert Świerk z Aktywnej Piątki Przemyśl  (3 w deblu w gronie młodzieżowców) w parze Piotrem Gajda z Chojnika Jelenia Góra.

Podkarpacie z MPMiJ w stolicy Podlasia reprezentowali badmintoniści klubów z naszego regionu Startu Widełka, RKB Rzeszów oraz Stali Nowa Dęba, Aktywnej Piątki Przemyśl i Arki Umieszcz.