Beniaminek z Krakowa stawiał się w Łańcucie. Rawlplug Sokół na czele

Opublikowano: 17-10-2018

Rawlplug Sokół Łańcut w spotkaniu 4 kolejki I koszykarzy sezonu 2018/19 odniósł czwarte zwycięstwo. Łańcucianie są na czele stawki pierwszoligowców z kompletem punktowych zdobyczy.

W pierwszej kwarcie lepiej prezentował się team spod Wawelu w składzie z byłymi zawodnikami Łańcuta. Gospodarze rozkręcali się z czasem. Do przerwy był remis.

Ekipa trenera Dariusza Kaszowskiego solidność w swych poczynaniach zaprezentowała w ostatniej części pojedynku i czwarty raz zwyciężyła w sezonie 2018/19.

Najbliższy pojedynek  Rawlplug Sokół Łańcut to mecz w gościach z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych. Termin meczu 21 października 2018.

Tabela i wyniki  I Ligi koszykarzy tutaj.

4 kolejka I Ligi Mężczyzn 2018/19, (17.10.2018), Rawlplug Sokół Łańcut – AZS AGH Kraków 75-66 (16-20, 19-15, 18-17, 22-14)

Rawlplug Sokół: Kulikowski 10, Zywert 10, Karolak 7, Małgorzaciak 19, Klima 0 oraz Zaguła 8, Sewioł 11, Pruefer 10, Fiszer 0. Trener: Dariusz Kaszowski.

AZS AGH Kraków:  Podworski 20, Sadło 14, Czerwonka 9, Włodarczyk 8, Koperski 6, Wasyl 4, Zych 3, Borówka 0, Mamcarczyk 0, Jakubek 0. Trener: Wojciech Bychawski.