Stalowy bój w Kraśniku na remis. Stal z Rzeszowa to lider. Czas na mecz rundy – video

Opublikowano: 14-10-2018
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

Po 12 kolejkach III ligi grupy IV sezonu 2018/18 piłkarze Stali Rzeszów są liderem. W minionej serii zremisowali w Kraśniku ze Stalą. Najbliższy mecz Rzeszowian, to bój z też mającym awansowe plany Motorem Lublin.

Stal Rzeszów musiała się sporo natrudzić by wywalczyć punkt w wyjazdowym boju z beniaminkiem, Stalą Kraśnik.

Zespół z Lubelszczyzny nie przestraszył się drużyny trenera Janusza Niedźwiedzia, i jeszcze na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry prowadził 2-0.

Po przegranej pierwszej połowie i zmianie stron, team ze stolicy Podkarpacia ruszył do zdecydowanych ataków.

Rzeszowianie wyrównać stan meczu mogli wcześniej. Mieli ku temu okazje, ale mieli też źle ustawione “celowniki” i wystawili swych kibiców na dużą próbę nerwów. Bramki z pojedynku w Kraśniku tutaj

Wielce ciekawie zapowiadające się najbliższe spotkanie Stali Rzeszów z Motorem Lublin, rozegrane zostanie 20 października 2018.

Tabela i wyniki III ligi grupy IV tutaj.

12 kolejka, III Liga, grupa IV (14.10.2018.), Stal Kraśnik – Stal Rzeszów 2-2 (2-0)

Bramki: 1-0 Nowak (38), 2-0 Maj (40), 2-1 Zagdański (80), 2-2 Chromiński (85- rzut karny).

Stal Kraśnik: Ciołek – Misiak, Pietroń, Mazurek, Łucyk, Nowak, Adamczuk (70′ Czelej), Król, Maj, Wawryszczuk, Skrzyński. Trener: Jarosław Pacholarz.

Stal Rzeszów: Otczenaszenko – Trznadel (30′ Chromiński), Tadrowski (60′ Kostkowski), Basista, Jarecki, Nowacki (78′  Sierant), Mozler, Płonka, Ligienza, Ceglarz, Zagdański. Trener: Janusz Niedźwiedź.

Sędziował: Sebastian Wiśniowski z Tarnowa.

Żółte kartki: Ciołek, Misiak, Mazurek, Łucyk – Tadrowski, Mozler, Zagdański.