Developres SkyRes Rzeszów grał turnieje w Słowenii i Szamotułach

Opublikowano: 02-10-2018
Kategoria: SIATKÓWKA, Inne zawody

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów zajęły 2 miejsce w turnieju w turnieju Szamotuły Cup 2018. W turniejowych zawodach w Novej Goricy w Słowenii, Rzeszowianki zajęły 3 pozycję.

Team ze stolicy Podkarpacia w zawodach rozgrywanych we Wielkopolsce w dniach 28-30 września pokonał Mistrza Niemiec i Budowlanych Toruń oraz uległ ekipie Drezno SC, która zwyciężyła w zawodach.

Wyniki Rzeszowianek w Amica Cup 2018: Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 1-3, Developres SkyRes Rzeszów – Drezno SC 0-3, Developres SkyRes  Rzeszów – SSC Plamberg Schwerin 3-2.

Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki rzeszowskiej drużyny otrzymała Agnieszka Rabka.

W tuniejowych zmaganiach rozgrywanych w Novej Goricy w Słowenii, a było to w przedostatni weekend września, Developres SkyRes Rzeszów uległ 0-3 niemieckiemu SC Poczdam, i zwyciężył 3-1 włoskiego Delta Informatico Trentino.

W poza turniejowym towarzyskim boju Rzeszowianki przegrały 1-3 z Słowenkami Gen-I Volley Nova Gorica.