GKS Katowice bez punktów w Rzeszowie. Asseco Resovia nadal w walce o medale

Opublikowano: 30-03-2018
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

3-0 pokonali siatkarze Asseco Resovii Rzeszów drużynę GKS Katowice, w Wielki Piątek, 30 marca. Był to mecz 28 kolejki PlusLigi 2017/18, po którym Rzeszowianie nadal są w grze o czołowe lokaty.

Rzeszowianie byli solidniejsi, lepsi w swych poczynaniach i odnieśli zasłużoną, pewną wygraną. Katowiczanie najgroźniejsi byli w końcówce pierwszego seta i w trzeciej odsłonie.

Gospodarze kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i nie pozwolili gościom na “ugranie” seta.

MVP meczu został francuski siatkarz Asseco Ressovii Rzeszów, Thibault Rossard.

Kolejny pojedynek Asseco Resovii Rzeszów to wyjazdowe spotkanie z MKS Będzin. Termin 7 kwietnia.

Asseco Resovia: Kędzierski, Śliwka, Chinenyeze, Perłowski, Jarosz, Rossard, Masłowski (libero) oraz Tichacek, Schoeps. Trener: Andrzej Kowal.

GKS: Fiałek, Butrym, Kapelus, Kohut, Sobański, Pietraszko, Mariański (libero) oraz Stańczak (libero), Komenda, Stelmach, Kalembka, Krulicki, Quiroga, Witczak. Trener:Piotr Gruszka.

Sędziowali: Tomasz Flis i Jacek Litwin z Krakowa.

Widzów: 1987.