Echa ligowego weekendu – wyniki. Nowicjusz został w II lidze. Barażowa porażka KF Stal

Rozstrzygnięcia weekendu, i nie tylko, 24-26 marca 2018. Koszykarze SSK Rzeszów, będacy nowicjuszem II ligi w sezonie 2017/18, po wygranej play-off zostali na tym szczeblu.

FUTSAL 

I Liga Południowa, 19 kolejka 

Heiro Rzeszów – Futsal Nowiny 8-5

1 mecz barażowy o I ligęMaxfarbex Busko-Zdrój – KF Stal Mielec 9-2, Mielczanie zagrają jeszcze mecz barażowy z Victorią Dywany Łuszczów 

KOSZYKÓWKA 

I Liga Mężczyzn, 32 kolejka

Śląsk Wrocław – Sokół Łańcut 65-85  (17-14, 22-15, 12-26, 14-30)

zaległy mecz 24 kolejka

Sokół Łańcut – Energa Kotwica Kołobrzeg 76-62 (24-15, 12-13, 22-12, 18-22)

Play-out o utrzymanie w II lidze, mecz 2/Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków – SSK Rzeszów  73-93 (21-16, 20-28, 15-17, 17-32), zwycięstwo SSK Rzeszów w drugim meczu play-out (w pierwszym też wygrana) dało utrzymanie na pierwszoligowym zapleczu 

PIŁKA NOŻNA

III Liga, grupa IV/Motor Lublin – Resovia Rzeszów 1-2, Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz 2-1

IV Liga podkarpacka, 20 kolejka

Sokół Nisko – Głogovia Głogów Młp. 3-0, Wisłoka Dębica – Ekoball Stal Sanok 0-0, Wisłok Strzyżów – KS Wiązownica, mecz odwołany przez sędziów, inne spotkania regionalnych drużyn zostały przełożone z powodu złego stanu boisk

PIŁKA RĘCZNA 

PGNiG Superliga Mężczyzn, 28 kolejka

Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec 26-18

SIATKÓWKA

PlusLiga, 27 kolejka

ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów 3-0

Liga Siatkówki Kobiet, 23 kolejka

Budowlani Toruń – Developres SkyRes Rzeszów 2-3

II Liga Mężczyzn/mecz play-off,

Błękitni Ropczyce – Neobus Niebylec 1-3

II Liga Kobiet/mecze play-off

Jedynka Siewierz – Szóstka Mielec 0-3, Marba Sędziszów Młp. – AZS UMCS Lublin 1-3

III Liga Mężczyzn, 22 kolejka

PZL Sędziszów Młp. – Siarka MOSiR Tarnobrzeg 3-1, Klima Błażowa – Żagiel Radymno 3-0, Sportur Gmina Łańcut – Anilana Rakszawa 0-3, Luczba Racławówka – Czarni Oleszyce 2-3, APPGO Rzeszów – AKS V LO Rzeszów 0-3, koniec rundy zasadniczej

IV Liga Mężczyzn, 22 kolejka 

Sokół Sieniawa – Kępa Dębica 1-3, MKS MOSiR Jasło – KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 3-0, Lubcza II Racławówka – Orkan Nisko 3-0, Wisłok Strzyżów – Grom Rozbórz Długi 3-0, AKS V LO Rzeszów II – ProSport Marmax Czudec 3-0

Komentarze

Komentarze