SPR Stal nadal bez ligowego zwycięstwa 2018 . Wybrzeże lepsze w Walentynki

Opublikowano: 14-02-2018

Zespół szczypiornistów SPR Stal Mielec wciąż bez ligowej wygranej w 2018 roku. W meczu 22 serii gier PGNiG Superligi Mężczyzn Mielczanie ulegli w Gdańsku tamtejszemu Wybrzeżu.

Z początkiem “walentynkowego spotkania” wydawało się, że Mielczanie wreszcie będą cieszyć się z pierwszej w 2018 roku wygranej. “Czeczeńcy” prowadzili 7-2.

Niestety były to miłe złego początki. Po kwadransie Gdańszczanie zwarli szyki, a szczypiorniści SPR Stal zaczęli popełniać błędy, grać nerwowo.

Gospodarze przed przerwą prowadzili różnicą siedmiu goli. Ekipa znad Wisłoki mimo ambitnej walki nie zdołała w drugiej połowie odwrócić losów meczu.

Kolejny ligowy pojedynek SPR Stal Mielec to wyjazdowy bój z Górnikiem Zabrze. Termin 24 luty.

Wybrzeże Gdańsk – SPR Stal Mielec 28-26 (18-11)

Wybrzeże: Chmieliński, Pieńczewski, Suchowicz – Wróbel 5, Kostrzewa 4, Adamczyk 4, Prymlewicz 4, Rogulski 4, Sulej 3, Bednarek 2, Kondratiuk 1, Kornecki 1, Marciniak, Papaj, Podobas, Gądek, Komarzewski. Trener: Marcin Lijewski.

SPR Stal: Lipka, Wiśniewski – Krupa 8, Krępa 6, Wilk 4, Mochocki 3, Kawka 2, Janyst 1, Rusin, Sarajlić 1, Chodara 1, Cuzić, Ćwięka, Wojkowski, Rusin, Kłoda, Skuciński. Trenerzy: Krzysztof Lipka i Tomasz Sondej.

Kary: 14 i 6 minut.

Sędziowali: Andrzej Rajkiewicz i Jakub Tarczykowski ze Szczecina.