Przerwany sparing FKS Stal

Opublikowano: 12-02-2018

12 lutego, na zgrupowaniu w Turcji, piłkarze pierwszoligowej FKS Stali Mielec w nieskończonym meczu zwyciężyli 1-0 kazachski FK Akzhayik Uralsk. Mielczanie nie zagrali planowanego spotkania z słoweńskim Olimpiją Ljubljana. Powodem kontuzje w ekipie rywala.

FKS Stal Mielec – Akzhayik Uralsk 1-0. Gola w 73 minucie z rzutu karnego strzelił Krystian Getinger.

Skład FKS Stali Mielec: Majecki, Strączek – Kiercz, Przystalski, Swędrowski, Cholewiak, M.Gancarczyk, Soljic, Arak, Djermanovic, Getinger, Banaszewski, Grodzicki, Leandro, Sobczak, Górka, Nowak, Sadzawicki, Marciniec.

Był to zacięty mecz, który został przerwany w 78 minucie, z powodu brutalnej gry zespołu kazachskiej ekstraklasy. Jego piłkarze dostali 4 czerwone i 7 żółtych kartek.

Kolejnym przeciwnikiem Mielczan jest Kazachski FK Kyran Shymkent. Termin 13 lutego.