Niespodziewany wynik Asseco Resovii

Opublikowano: 22-11-2017
Kategoria: SIATKÓWKA, PlusLiga

Do niespodzianki doszło w zaległym meczu 5 kolejki PlusLigi 2017/18, w którym Asseco Resovia Rzeszów 22 listopada podejmowała beniaminka Aluron Virtu Warta Zawiercie. "Pasy" przegrały 2-3.

Pierwszy set meczu Asseco Resovii Rzeszów z Aluronem Virtu Warta Zawiercie toczył się pod dyktando ofensywnie nastawionych gości.  Druga odsłona to pewny tryumf “Pasów”.

Po zaciętej i wyrównanej walce team trenera Roberto Serniottiego jest też górą w trzeciej odsłonie.

Czwarty set i tie-break należy do odważnie i pewnie poczynającego sobie zespołu ze Śląska, który wygrywając w Rzeszowie jest sprawcą sporej sensacji.

Najbliższy mecz Asseco Resovii Rzeszów to wyjazdowe spotkanie z Łuczniczką Bydgoszcz. Termin to 25 listopada.

Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2-3 (21-25, 25-16, 25-23, 20-25, 11-15)

Asseco Resovia: Kędzierski, Schops, Depowski, Rossard, Lemański, Możdżonek, Masłowski (libero) oraz Krastins, Tichacek. Trener: Roberto Serniotti.

Aluron Virtu: Pająk, Kaczorowski, De Leon, Żuk, Smith, Zajder, Koga (libero) oraz Bociek, Andrzejewski, Popik, Swodczyk. Trener:  Emanuele Zanini.

Sędziowali: Waldemar Kobienia i Paweł Ignatowicz z Opola.

Widzów: 3543.