Dan Cake Polonia znów medalistą MP

Opublikowano: 14-06-2017

Na trzecim stopniu podium Mistrzostw Polski Oldbojów 2017 w piłce nożnej w kategorii wiekowej + 50 stanęli futboliści Dan Cake Polonia Rzeszów. Menadżerem ekipy jest Zbigniew Tłuczek.

Mistrzostwa kraju Oldbojów + 50 z udziałem 15 drużyn rozegrano 9, 10 czerwca na Orliku w Polanicy Zdroju, w województwie dolnośląskim. Ekipa ze stolicy Podkarpacia, która zajęła 3 lokatę broniła mistrzowskiego tytułu zdobytego przed rokiem.

Wyniki Dan Cake Polonii: mecze grupowe/Kędzierzyn 1-1, Warszawa 3-2, Pleszew 3-1, ćwierćfinał/Rewal 3-3 (rzuty karne 5-4), półfinał/Warszawa 1-2, o 3 miejsce/Bielsko-Biała 3-0.

Mistrzem kraju został zespół Brudna Warszawa, z którym Rzeszowianie przegrali półfinał.

Na zdjęciu medaliści MP z Dan Cake Polonia Rzeszów. Stoją od lewej: Jan Dembiczak, Mariusz Rop, Jacek Michalski, Krzysztof Mocha, Marek Lorenc, Adam Mikłoś, Zbigniew Tłuczek – menadżer. Siedzą od lewej: Krzysztof Micał, Andrzej Kucharzyk, Stanisław Płonka, Ryszard Zięba, Tomasz Orłowski, Zbigniew Szczur, Roman Micał, Marek Amarowicz.