Sokół lepszy w noworocznym meczu 2017 w Kolbuszowej – zdjęcia

Opublikowano: 01-01-2017

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna ograli Kolbuszowiankę Kolbuszowa w rozegranym południe 1 stycznia 2017 noworocznym pojedynku, o Puchar Burmistrza Kolbuszowej, Jana Zuby. Mecz był wyrównanym pojedynkiem.

Noworoczny pojedynek grano 2 x 30 minut. Po godzinie gry był remis 4-4. Bramki: Piotr Karkut – 2, Kornel Kołacz, Tomasz Chmielowiec po 1 dla Sokola, Tomasz Warzocha – 2, Braian Dziedzic, Łukasz Cetnarski po 1 dla Kolbuszowianki. W rzutach karnych zwyciężył Sokół.

Mecz sędziował Artur Brandys. W meczu wystąpił wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kolbuszowskiego, Grzegorz Romaniuk, były piłkarz.

Pierwszego gola w 2017 roku w powiecie kolbuszowskim, zdobył w 3 minucie, Tomasz Warzocha. Uhonorowany za swój wyczyn został pucharem ufundowanym przez posła na Sejm RP, Zbigniewa Chmielowca.

Noworoczne pojedynki futbolowe w Kolbuszowej mają długoletnią tradycję. Zmagania Kolbuszowianki i Sokoła odbywają się od wielu lat.

Poprzedziła je rywalizacja dwóch teamów Kolbuszowianki (I i II drużyna), jaka odbywała się z końcem lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Mecz noworoczny (1 stycznia 2017), Sokół Kolbuszowa Dolna – Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-4, rzuty karne 6-5