Wyjazdy nie służą Heiro. Porażka w Lublinie

Opublikowano: 21-11-2016
Kategoria: FUTSAL, I Liga

W 8 kolejce I ligi południowej futsalu team Heiro Rzeszów wysoko przegrało wyjazdowy pojedynek z AZS UMCS Lublin. Ekipa ze stolicy Podkarpacia w 4 meczach w gościach w sezonie 2016/17 punktu jeszcze nie zdobyła.

Rzeszowianie rozpoczęli mecz bardzo dobrze. Po 6 minutach wygrywali 0-2. Gospodarze atakowali, Heiro czekało na okazje do kontry. Miejscowi wyrównali dopiero krótko przed gwizdkiem na przerwę.

Po zmianie stron wciąż borykający się z kłopotami kadrowi w meczach wyjazdowych goście zaczęli tracić siły. Wykorzystali to miejscowi i “rozstrzelali” Heiro trafiając 7 razy w drugiej części gry do jego bramki.

Najbliższe spotkanie popularnych “Dzików” to mecz na własnym parkiecie z Słomniczanką Słomniki. Termin – niedziela 27 listopada.

AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 9-3 (2-2)

Bramki: Mietlicki 3, Wankiewicz 3, Walęciuk 2, Tarkowski dla AZS UMCS, Wdowik,  Ławicki (samobójcza), Hady, Lutsiv dla Heiro.
AZS UMCS: Górski, Zawiślak – Ławicki, Wankiewicz, Tarkowski, Kozieł, Boniaszczuk, Mietlicki, Fularski, Stelmaszczuk, Zgierski, Walęciuk.
Trener: Artur Gadzicki.
Heiro Rzeszów: Piszczek – Lutsiv Wołowiec, Ł. Krawczyk, Hady, Wdowik, Kiczek, P. Krawczyk.
Trener: Ernest Kiczek.
Sędziowali: Paweł Chrzanowski i Paweł Tokarewicz (obaj z Białegostoku).
Żółte kartki: Wdowik, Ł.Krawczyk.
Czerwona kartka: Ł. Krawczyk (druga żółta).
Tekst: A.Moskal, foto: S.Siwiec